2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Neįgalių vaikų svajonės buvo išpildytos (nuotraukos)

Antrą Kalėdų dieną LTV televizijos studijoje vyko renginys ,,Ištiesk gerumui ranką”, skirtas neįgaliųjų vaikų svajonėms išpildyti. Jo metu žiūrovai paaukojo per devyniasdešimt tūkstančių litų.
Atlikėjas Stano
Atlikėjas Stano / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Dviratis, kompaktinė plokštelė, kompiuteris – tai tik dalis fizinę negalią turinčių vaikų norų. Jų iš viso Lietuvoje yra 30 tūkstančių. Jiems skirtame koncerte troškimus pildė keli verslininkai, pramogų verslo atstovai. Savo dainas dovanojo Alanas Chošnau, Stano, Eva, Povilas Meškėla, Viktorija, Irena Starošaitė. Pastarąją išvysti visada buvo berniuko Izidoriaus svajonė. Koncerto kūrėjai buvo paruošę atlikėjos vaizdo įrašą, kuriame dainininkė sveikino mažąjį su šventėmis, taip pat apgailestavo negalinti dalyvauti renginyje. Tačiau vokalistė padarė staigmeną visiems: koncerto pabaigoje moteris vis dėlto pasirodė studijoje. I.Starošaitė tikino atvažiavusi tiesiai iš Druskininkų.

,,Esu laiminga, kad galiu kažkam suteikti džiaugsmo, ypač vaikams”, – kupina gerų emocijų kalbėjo dainininkė.

Likusią renginio dalį atlikėja bendravo, dainavo su berniuku ir jo šeima. Šie džiaugėsi pramogų verslo atstovės dėmesiu ir dovanomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką