Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Neišgalvoti gyvenimai“: kad sugrįžtų į TV, Gediminas Juodeika atsikratė 25 kg

Šiuo metu LNK laidos „24 valandos“ vedėjas Gediminas Juodeika, kaip pats tikina, yra optimalios formos – niekas net neįtaria, kiek pastangų jam kainavo svajonė grįžti į televiziją ir kaip sunku buvo vėl įsisprausti į klasikinį kostiumą. Dvidešimt penki kilogramai vos per tris mėnesius. Toks yra naujas Gedimino svorio metimo rekordas. Tačiau tai, ką matome, anaiptol ne pabaiga.
Laidos pristatymo akimirka
Laidos pristatymo akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Dietos? Sportas? Visiškas badas? Gal netgi narkotikai? Kaip pasiekti geriausių lieknėjimo rezultatų per trumpiausią laiką? Gediminas neslepia – jis žino visus atsakymus, juk prieš keletą metų viešame svorio metimo šou jis nuolatos buvo vadinamas absoliučiu lyderiu ir rekordininku.

„Siaubingai sustorėjau. Slėpiausi nuo žmonių ir nuo kamerų, nes iš tiesų atrodžiau baisiai“, – prisimininęs laiką po realybės šou sako jis ir neslepia niekada neužmiršiantis tų dienų, kai gatvėje jį atpažinę praeiviai badydavo pirštais ar nesidrovėdami kuždėdavosi: „Storas kaip kiaulė“. 

Kas gi Gedimino kadienybėje nutiko po įsimintinojo realybės šou,  kuriame  jo kilogramai tirpo  be jokio vargo? Ar gali būti, kad jis iš tiesų vartojo kokius nors draudžiamus, pavojingus preparatus, kuriuos nutraukus svoris žaibo greičiu šovė į viršų? Naujas sotus ir ramus gyvenimo būdas neliko be pėdsakų. Televizijos studijoje išnykę kilogramai per keletą mėnesių grįžo į pradinę padėtį.  O dar po gero pusmečio  Gediminas jau turėjo gražaus pliuso.

Gediminas neslepia: galimybė grįžti į eterį tikrai žavėjo. Tačiau tuomet, kai gavęs ne vieną ir ne du darbo pasiūlymus pažvelgė į veidrodį, suprato: pasirodyti viešumoje... tiesiog nepadoru.  Gražuolis sportiškas vaikinas buvo virtęs rubuiliu restorano savininku.

Nuo praėjusios vasaros Gediminas, palaikomas žmonos ir dviejų sūnų,  vėl teisingame kelyje. Sveikas maistas, įtemptas darbas ir sporto klubas. Šiandieną akivaizdu –  stengtis buvo verta. Nes svajonė vėl dirbti ekrane –  jau įgyvendinta. Tačiau, pasiekęs tikslą, laidos „24 valandos“ vedėjas  nežada sustoti. 

Gedimino Juodeikos svorio metimo drama – antradienį 20.30 val. laidoje „Neišgalvoti gyvenimai“ su Rolandu  Vilkončiumi per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius