Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Nerijus Juška su šeima „pabėgo“ į Balį: proga – išties ypatinga

Paskutinė spalio mėnesio savaitė Agnės ir Nerijaus Juškų šeimoje vainikuota net dviem pasakiškais gimtadieniais. Spalio 27-ąją Eva atšventė 3-iąją, o spalio 29-ąją baleto primarijus Nerijus minėjo 44-ąją sukaktį.
Nerijaus Juškos gimtadienio akimirka
Nerijaus Juškos gimtadienio akimirka / Loretos Kondratės nuotr.

„Kiekvieno šeimos nario šventę stengiamės paversti įsimintina ir ypatinga – nes gražiausi, brangiausi prisiminimai dar ilgai šildo bei džiugina širdį“, – sakė įprastai visas iškilmes mylimiesiems organizuojanti Agnė.

Pirmieji du Evos gimtadieniai buvo švenčiami kartu su broliu, dviem metais vyresniu ir taip pat spalį gimusiu Pauliuku, tačiau jau 3-ojo gimtadienio temą Eva padiktavo pati. Paklausta, kokios šventės norėtų, net nemirksėdama sukaktuvininkė sušuko – Princesės!

„Mūsų tai nenustebino, nes namuose Eva yra tikra princesė: vilki dailias sukneles, pietauti mėgsta iš puošnių indų, servetėlė visuomet turi būti šalia, o po valgio mėgsta visiems pademonstruoti savo princesės šokį“, – pasakojo dviejų vaikučių mama.

Dar vienas noras, nuskambėjęs iš puotos kaltininkės lūpų: „Noriu į gimtadienį pakviesti ir savo draugus – Mikimauzą, Triušį Baksį ir šunyčius patrulius Sky ir Čeisą.“

„Su princesės norų pildymu mums gelbėjo „Linksmasis lagaminas“ – jų studija virto tikra karalyste, kur įtraukiančią programą paruošė Evos mylimi ir laukti personažai“, –sakė Nerijus.

Eva, pasak jos tėvelių, yra pozityvumo ir energijos užtaisas, o namai netyla nuo jos deklamuojamų eilėraštukų, skambių dainelių.

Loretos Kondratės nuotr./Nerijaus Juškos dukros Evos gimtadienio akimirka
Loretos Kondratės nuotr./Nerijaus Juškos dukros Evos gimtadienio akimirka

„Įgarsintos eilėraščių ir dainelių knygutės nebetelpa lentynose, tačiau nesuvokiam kaip sutelpa Evutės atmintyje. Kiekviena diena turint vaikus neįkainojama – jie mums kasdien padovanoja kažką naujo: gražų žodį prieš miegą, naują eilėraštį ar iš plastelino pagamintus pietus. Todėl mes stengiamės gimimo dieną padovanoti tai, ko jiems tuo momentu labiausiai norisi“, - pasakojo Agnė.

Loretos Kondratės nuotr./Nerijaus Juškos dukros Evos gimtadienio akimirka
Loretos Kondratės nuotr./Nerijaus Juškos dukros Evos gimtadienio akimirka

Evos princesiškoje šventėje dominavo rausva ir auksinė spalvos. „Kaip visada gimtadienio dekoravimu ir visomis detalėmis rūpinosi pati Agnė. Nežinau iš kur pas ją tiek idėjų, kruopštumo ir kantrybės kuriant mūsų šeimos šventės. Net gimtadienio svečiai nelieka be dovanėlių, specialiai pritaikytų šventės tematikai“, – savo žmona didžiavosi Nerijus.

Juškų vaikų šventės visuomet spalvingos ir lydimos vaikų klegesio, todėl per Nerijaus gimimo dieną šeima stengiasi pailsėti kokybiškai bei jaukiai.

„Visuomet rinkdavomės keliones į ten, kur šilta, dvelkia egzotika, netrūksta vandens pramogų, kurias mėgsta ir vaikai, ir mes. Šį kartą gimtadienio išvakarėse sulaukiau žinutės: „Ruoškis, keliaujame į Balį“. Sekundę pagalvojau, kokios dar kelionės ir dar į Balį? Juk karantinas, -juokiasi Nerijus, – Tačiau pasirodo Agnė atrado tokią nerealią poilsio vietą Lietuvoje, kurią galima prilyginti atostogoms egzotiškame krašte.“

Loretos Kondratės nuotr./Nerijaus Juškos gimtadienio akimirka
Loretos Kondratės nuotr./Nerijaus Juškos gimtadienio akimirka
Loretos Kondratės nuotr./Nerijaus Juškos gimtadienio akimirka
Loretos Kondratės nuotr./Nerijaus Juškos gimtadienio akimirka

Druskininkuose esančio SPA viešbučio „Flores“ interjeras nekeliant kojos iš Lietuvos leidžia pasijunti tarsi mėgautumeisi atostogomis Rytų kraštuose.

„Toks poilsis ir dovanos yra pačios geriausios. Laikas kartu ir pramogos visai šeimai! Druskininkų vandens parke vaikai turbūt galėtų ir gyventi, jie kaip žuviukai – vanduo jiems geriausia pramoga. Turint du mažus vaikučius – privatus poilsis ir laikas tik sau – prabanga. Todėl kiekviena sekunde ir minute mėgavausi kaip aukso vertės: pirtys, mankšta vandenyje, purvo aplikacijos, šarko dušas, kūno šveitimas, poilsis ir arbata – suteikė jėgų bei prisotino kūną gyvybės turbūt metams į priekį“, – šmaikštavo Nerijus.

Primarijus atviras – daug metų, kol neturėjo šeimos, jis nemėgdavo savo gimtadienių, jų nelaukdavo ir nešvęsdavo. Bet dabar yra kitaip.

„Spalis – tai vienas didelis gimtadienis mūsų šeimai. Linkiu, kad su kiekvienais metais dar labiau brangintume kiekvieną akimirką ir didžiausia dovana būtume mes vienas kitam! O dabar turbūt reikės dar vienų atostogų – žmonai, kad pailsėtų nuo švenčių ruošimo maratono! Mylėkim gyvenimą ir tai ką jis mums duoda“, – sakė Nerijus.

TAIP PAT SKAITYKITE: D.Sabonis sužadėtinei gimtadienio proga skyrė jaukų sveikinimą: pasidalijo romantiškomis akimirkomis

TAIP PAT SKAITYKITE: Agnė Jagelavičiūtė švenčia gimtadienį: 40? Na ir ačiū Dievui

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką