Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Nerijus Juška tėvo dieną šventė visą savaitgalį: namai tapo ir restoranu, ir teatro scena

Su žmona Agne, sūneliu Pauliumi ir dukrele Eva baleto primarijus Nerijus Juška praleidžia daug laiko. Ne išimtis ir šis savaitgalis, kuomet minima Tėčio diena.
Nerijus Juška tėvo dieną šventė visą savaitgalį
Nerijus Juška tėvo dieną šventė visą savaitgalį / Loretos Kondratės nuotr.

„Na, šiai šventei skyrėme visą savaitgalį. Aplankėme ne tik artimiausius sau žmones, bet ir sukūrėme tikras iškilmes savo namuose“, – pranešime spaudai cituojamas N.Juška.

Jo šeimoje staigmenos mylimiesiems – gana įprastas dalykas. Ir Nerijus, ir Agnė stengiasi nustebinti vienas kitą ir padovanoti kuo daugiau įsimintinų akimirkų.

„Šįkart viskuo rūpinosi Agnė. Tik žinojau, ką turėsiu apsirengti!“, – juokavo vienas talentingiausių Lietuvos baleto šokėjų ir mokytojų.

Šventės akimirkos – galerijoje:

Tėčio dienai skirtas rytas Juškų namuose prasidėjo labai anksti. Kieme įsikūrė vaikiško teatro scena su kilimėliais, pagalvėmis, cukraus vata, spragėsiais, muilo burbulais, muzika ir žaidimais. Vaikai, pasak Agnės, tėčiui paruošė spektaklį, kurį išpildyti padėjo animatoriai iš „Linksmojo lagamino“.

„Ir Pauliukas, ir Eva išmoko ilgiausius eilėraščius... Negalėjau atsiklausyti jų... Tokiomis akimirkomis užplūsta daugybė jausmų – ir šypsaisi, ir šluostai ašaras. Tik visos emocijos būna teigiamos“, – patikino dviejų vaikų tėtis.

Loretos Kondratės nuotr. /Nerijus Juška su žmona Agne ir vaikais
Loretos Kondratės nuotr. /Nerijus Juška su žmona Agne ir vaikais

Kaip teigiama pranešime spaudai, jį labai nudžiugino tai, kad Agnė šįsyk nusprendė mažiau laiko praleisti besisukdama virtuvėje ir pasirūpino išskirtine, sveiko maisto degustacija, kuriai gardumynus paruošė „Confetti“ virtuvės meistrai.

Ant Juškų stalo puikavosi orkaitėje be riebalų kepti čeburekai su ekologiška vištiena. Jų labai skani ir tešla, kurioje varškės daugiau nei miltų.

Loretos Kondratės nuotr. /Nerijus Juška su žmona Agne ir vaikaisa
Loretos Kondratės nuotr. /Nerijus Juška su žmona Agne ir vaikaisa

Vaikai ragavo lietinių su ekologiška varške bei uogomis – ir vėlgi tai patiekalas be riebalų. O kur dar įvairių sulčių, jogurto, varškės, kokosų pieno, trintų uogų, špinatų bei vaisių guminukai ar ledų tortas iš natūralios grietinėlės, trintų mangų bei braškių!

„Vis atnaujiname šeimos albumą. Tad, ne išimtis ir Tėčio diena, kuri taip pat virto šeimynine fotosesija. Norime užfiksuoti kartu praleistas akimirkas, ypač kai vaikai taip greitai keičiasi. Jau dabar pažiūrėjęs prieš pusę metų darytas nuotraukas supranti, kad mažieji – gerokai paaugę,“ – pasakojo N. Juška.

Loretos Kondratės nuotr. /Agnė Juškienė su dukra
Loretos Kondratės nuotr. /Agnė Juškienė su dukra

Jis įsitikinęs – dovanos tėčiams nebūtinos. Daug svarbiau yra laikas kartu, žmonos šypsena, vaikų išmoktas eilėraštis.

„Pauliukas eilėraštį išmoko darželyje, o Evutei padėjo Agnė. Ar galėjo būti kas nors reikšmingiau?“, – patikino N.Juška.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką