2012-09-17 11:57

Neringa Šiaudikytė Paryžiuje ne tik atšventė draugės gimtadienį, bet ir tarėsi dėl būsimų koncertų

Prancūzijos sostinėje, Paryžiuje, praėjusią savaitę apsilankiusi grupės „Naujos pupytės“ dainininkė Neringa Šiaudikytė tvirtino šįsyk, jau trečiosios viešnagės meilės mieste metu, jį pamačiusi tikros paryžietės akimis ir užmezgusi naudingų kontaktų profesinėje srityje.
Neringa Šiaudikytė
Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.

„Pirmadienį išskridau, o penktadienį grįžau. Tai buvo jau trečioji mano kelionė į Paryžių. Gana gerai pažįstu tą miestą. Pirmąsyk lankiausi kaip tikra turistė, laksčiau po visus muziejus, antrąkart vykau ten darbo reikalais, nes mano mama turi įmonę, kuri bendradarbiauja su prancūzais. Šįkart kelionė buvo visiškai kitokia – įsijaučiau į tikrąjį Paryžiaus gyvenimą, susipažinau su daug prancūzų, kultūros žmonių. Šįkart  man ten tikrai labai patiko“, – Žmonės.lt sakė Neringa.

Asmeninio albumo nuotr./Neringa `iaudikytė
Neringa Šiaudikytė

Kelionės metu N.Šiaudikytė atšventė ir lietuvės bičiulės gimtadienį, pakilo į Eifelio bokštą, surengė tikrą paryžietišką iškylą ir linksmai leido laiką su draugais. Tiesa, mergina nepamiršo ir darbų bei dainavimo – ji susitiko su keliais pažįstamais prodiuseriais ir klubų vadybininkais bei bendravo apie būsimus jos solinius ir grupės „Naujos pupytės“ koncertus.

„Dar dabar vyksta derybos su dviem klubais, esančiais Eliziejaus laukuose. Susipažinau su vieno klubo direktoriumi ir jis man suteikė galimybę ten padainuoti. Dabar bandome suderinti ateities koncertus. Labai norėčiau, kad akiratis ir koncertų geografija plėstųsi. Žinoma, Paryžiuje klubuose nori žinomų žvaigždžių, rinka ten kita, bet mes tikrai mėginsime laimę, juk svarbiausia balsas ir galimybės“, – ryžtingai kalbėjo Neringa.

Asmeninio albumo nuotr./Atostogų akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Atostogų akimirka

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą