2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Netekęs dukros D.Kantakevičius ėmė organizuoti vyriškumo stovyklas: 3 paros be maisto ir vandens

Donatas Kantakevičius – gausią vyrų bendruomenę subūręs, portalo vyrams įkūrėjas, itin drąsus, ryžtingas ir savimi pasitikintis vyrų vedlys, tikrąjį savo pašaukimą atradęs po skaudžios vos tik gimusios dukrelės netekties. Įvykus šiai tragedijai, viskas Donato gyvenime apvirto aukštyn kojomis – prasmę įgavo begalinis savęs pažinimo siekis ir nuolatinis savo ribų perženginėjimas, pagalbos paieškos pas Peru šamanus ir ekstremalūs nuotykiai kalnuose.
Donatas Kantakevičius
Donatas Kantakevičius su mylimąja / LNK nuotr.

Laidoje „Bus visko“ vyras pasakojo, kad vos gimusi dukrelė išgyveno tik trisdešimt dvi dienas, mergaitė gimė su širdies problemomis.

„Tik labai stiprus žmogus gali tai išgyventi”, – laidoje sakė pašnekovas.

Vyras atviravo, kad pagalbos ir dvasinės ramybės ieškojo įvairiais būdais. Vienas jų buvo gamtos medicina, kuria užsiima šamanai Amazonės džiunglėse.

LNK nuotr./Donato Kantakevičiaus vyrų stovykla
LNK nuotr./Donato Kantakevičiaus vyrų stovykla

Sulaukęs bičiulio pasiūlymo vykti į Peru ilgai dvejojo, tačiau po ilgų svarstymų, galiausiai pasiryžo sudalyvauti ceremonijoje, kuri toli gražu nepriminė to apie ką kalbama įvairiuose forumuose.

„Viską teko išgyventi, nuo bandymo pabėgti nuo savęs iki mirties. Atrodė, kad tai paskutinė gyvenimo akimirka, tu nebegali kvėpuoti ir tuoj mirsi”, – laidoje pasakojo vyras. Donatas atviravo, kad šamaniškų apeigų metu vyko stiprus ir labai nemalonus apsivalymas, kurio metu visą laiką pykino.

Dukrelės netektis paskatino vyrą ieškoti gyvenimo prasmės, eiti dvasingumo kelio ir nuolatos įveikti savo galimybių ribas. Donatas ėmė lankyti įvairiuose seminaruose, stovyklose, meditacijose bei dvasinėse praktikose. Vyras atsisakė alkoholio, ėmė keltis labai anksti rytais, daug sportuoti, maudytis lediniame vandenyje. Galiausiai pats ėmė organizuoti vyriškumo stovyklas. Viena ekstremaliausių vyksta kalnuose, kurioje vyrai tris dienas kopia į kalną be maisto ir vandens.

„Tris paras nieko nevalgai, negeri, eini per sniegynus ir žinai, kad turi tik sniegą. Žmogui užtenka vos dvidešimt keturių valandų, kad pavažiuotų stogas”, – laidoje atviravo Donatas.

Savo stovyklose Donatas vyrams padeda geriau pažinti save išvedant juos iš komforto zonos. Laidoje „Bus visko“ jis atviravo, kad didžiausia mūsų visų baimė yra mirtis, todėl atsidūrus ekstremaliose situacijose ji mums neleidžia blaiviai mąstyti.

„Realiai mes taip gerai gyvenam, kad to nejaučiam, bet jūs išeikit iš savo komforto zonos ir suprasite, kokie jūs iš tikrųjų esat”, – laidoje pasakojo vyrų vedlys.

Donatas atskleidė ne tik tai, kas yra vyriškumas, kaip jį auginti, bet ir kaip pasiekti užsibrėžtų tikslų, įgyvendinti svajones ir susikurti darnius santykius.

LNK nuotr./Donatas Kantakevičius
LNK nuotr./Donatas Kantakevičius

Po dukrelės mirties vyras pasuko skirtingais keliais su buvusia žmona, tačiau laimę atrado su „Misis Monakas 2017“ nugalėtoja Natalija.

Tad kokios vyro savybės sužavėjo gražuolę, kaip išmokti būti laimingiems ir kaip teisingai auklėti berniukus, kad jie užaugtų vyriškais vyrais – jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką