15min be reklamos
2014 01 03, 16:35

Nijolė Narmontaitė rašo knygą apie darbo užkulisius

BTV laida „Sekmadienio rytas“ Naujuosius metus pradeda ypatingais patiekalais, kurių pagrindiniai ingredientai meilė ir muzika. Būtent taip savo mylimajam Pauliui Kovui charizmatiškoji aktorė Nijolė Narmontaitė gamina nepaprasto skonio pyragą, kurį jį pati pavadino „pyragu, kurio neįmanoma nenorėti“.
Nijolė Narmontaitė
Nijolė Narmontaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Mano žmogus, mano Paulius labai mėgsta šį saldumyną, tad kai tik vienas baigiasi, aš jau šaunu į orkaitę kitą, todėl mūsų namuose visuomet kvepia pyragais“, – apie kasdienius malonius darbus pasakoja aktorė, kuri tiesiog dievina maisto gaminimą. O ar žinojote, kodėl kas dieną skanaudamas kaloringąjį pyragą, Nijolės antroji pusė – Paulius Kovas – nei kiek nepriauga svorio? „Kai gamini su meile, maistas į kūną neiną“, – čia pat atsakymą paruošia Nijolė. 

Regis, dabar pats Nijolės žydėjimo ir pripažinimo metas. Ji – viena geidžiamiausių aktorių, sukūrusi daugybę vaidmenų teatre ir televizijoje, o gyvenime kaip ir ekrane – ryški, spalvinga ir įdomi asmenybė, sugebanti džiaugtis tuo, kas kitam galbūt – banali kasdienybė. Kad ir žvejyba: pasirodo Nijolė P.Kovą išmokė žvejybos subtilybių. Pora po įspūdingų Pauliaus viešų piršlybų Prezidentūroje, iki šiol, regis, gyvena medaus mėnesio stadijoje. 

„Jei atitinki vienas kitą, tai net ypatingų pastangų santykiams nereikia. Pasiklausau, kai kiti sako, kad didelis darbas yra gražūs santykiai, kažkaip mums tas pavyksta savaime: gal dėl to, kad pomėgiai labai panašūs“, – gražaus bendravimo receptą atskleis Nijolė. 

Šiais tarptautiniais teatro metais vietoje nenustygstanti aktorė iškėlė sau dar vieną iššūkį: parašyti ir išleisti knygą apie linksmus nutikimus teatre! „Norėjosi įamžinti tai, ko paprastai žiūrovas nemato, todėl visą praėjusią vasarą važinėjau po Lietuvą, bendravau su kolegomis aktoriais, režisieriais, režisierių padėjėjais ir net kasininkėmis. Jūs neįsivaizduojate, kokių neįtikėtinų dalykų galima sužinoti!“, – būsimos knygos turinio detales atskleidė Nijolė. 

„Sekmadienio rytas“ su šarmingąja viešnia – aktore Nijole Narmontaite –10 val. ryto per BTV! 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką