Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Nijolė Pareigytė žada pasiskolinti pensininko Vydo akinius ir „stringus“

LNK laida „Auksinė blykstė“ penktadienio vakarą daug dėmesio skyrė šeštadienį startuosiančių „Žvaigždžių duetų“ porų pristatymui.
Nijolė Pareigytė
Nijolė Pareigytė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Grupė „69 danguje“ „duetuose“ dainuos su šokoladinės spalvos Dramblio Kaulo Kranto Respublikos (Vakarų Afrika) atstovu, treneriu Jean'u Claude'u Edorhu.

Tačiau žaviam afrikiečiui didelį įspūdį padarė ne Nijolės grožis, ir ne jos draugo krepšininko Artūro Jomanto titulai, o Saulėno raudonieji treningai, kartais blizgančiu švarku vadinami. Vyrai sukirto rankomis, kad vienam iš pasirodymų Jean'as šį aksesuarą iš Saulėno pasiskolins.

Tačiau Neli nusprendė nelikti skolinga. Ji kvatodama paprašė, kad pensininkas Vydas paskolintų bent akinius... Tačiau galiausiai sutarė ir dėl „stringų“! 

Mokysis prancūzų kalbos. Dainininkė ir jos kolegės „Auksinės blykstės“ studijoje neslėpė susižavėjimo juodaodžiu, nuolat besišypsančiu modeliu. Jeanas Claude‘as pasakojo apie meilę Lietuvai, jos žmonėms, merginų žavesį, kuris ir atvedė į čia. Kadaise, dar rimtai sportuodamas, profesionalus bėgikas pamilo lietuvaitę Kotryną ir atsekė paskui ją į negirdėtą šalį. Deja, meilė

LNK nuotr./N.Pareigytė ir J.C.Edorhas
LNK nuotr./N.Pareigytė ir J.C.Edorhas

baigėsi, mergina atidavė ranką ir širdį sporto komentatoriui Linui Kunigėliui, bet juodaodis vyras liko čia.

„Auksinės blykstės“ studijoje greta prisėdusi Nijolė Pareigytė neslėpė, kad yra labai patenkinta šiuo scenos partneriu ir net yra pasiryžusi dėl jo mokytis prancūzų kalbos, kuri Jeanui – gimtoji. Paklausta, ką apie tokį duetą mano jos mylimasis, krepšininkas Artūras Jomantas, atlikėja susigėdo ir prasitarė, kad jis dar nieko

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Saulėnas ir Vydas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Saulėnas ir Vydas

nežino ir kokia bus jo reakcija – nežinia. Turint omeny, kad mergina ne kartą yra sakiusi, kad jos vaikinas griežto požiūrio, tad visko gali būti.

Saulėnui ir Vydui labiausiai parūpo, ar tik Nylka neiškeis vieno sportininko į kitą. Nijolė patikino, kad bus ištikima savo mylimajam, koks žavus jos scenos partneris bebūtų. Dėl Artūro Jomanto reakcijos Jeanas Claude‘as toks ramus nebuvo. Mat ne tik „Auksinėje blykstėje“ nugirdo, kad Nijolę vaikinas laiko už trumpo pavadėlio. Laimei, Atlantos olimpinių žaidynių dalyvis, bėgikas, jeigu ką, galės nuo aukštaūgio krepšininko lengvai pabėgti.

„Žvaigždžių duetų“ poros:

Giedrė Balutytė ir Vilius Tarasovas;
Jean'as Claude'as ir „69 danguje“;
Gintaras Mikalauskas ir Violeta Tarasovienė;
Vitalijus Cololo ir Natalija Zvonkė;
Jurgita Tvarijonaitė ir „el Fuego“;
Irena Matijošaitienė ir Ovidijus Vyšniauskas;
Kastytis Barisas ir Vaida Genytė;
Aušra Kilkuvienė ir Giedrius Arbačiauskas.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvio verslas, stebinantis drąsiu pažadu: „Valyti iš tiesų gali būti tikras malonumas!“
Karaliaus dovaną – ladaną – atranda vis daugiau lietuvių
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką