Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 07, 11:02

Nomeda Marčėnaitė „Išsipildymo akciją“ iškeitė į Kalėdų labdaros mugę

Devintoji „Išsipildymo akcija“, kurią organizuoja TV3 televizija ir SEB bankas, šiais metais neteko savo ilgametės globėjos Nomedos Marčėnaitės. Anot jos, pasikeitė akcijos filosofija ir siekiai, o ji pasijuto nereikalinga. Tačiau žinoma moteris tęs gerus darbus – ji mielai sutiko tapti Tarptautinės Kalėdų mugės, vykstančios Vilniaus rotušėje, veidu.
Nomeda Marčėnaitė
Nomeda Marčėnaitė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Aš pati šiemet atsisakiau būti „Išsipildymo akcijos“ globėja, nes man nebepatinka, kaip viskas yra daroma, organizatorių tikslai nebėra įdomūs. Man atrodo, kad nutolta nuo vaikų globos namų, nebeliko paramos ligoninėms – tiesiog pasikeitė filosofija, – savo pasitraukimo priežastis aiškino N.Marčėnaitė. – Nebeliko man svarbių dalykų, todėl dabar tai gali vykti be manęs – manau, kad esu nereikalinga. Dabartinė akcija labiau duoda ne meškerę, o žuvį... Bet žinoma, gerai ir žuvį duoti. Iš principo gerai, kad kažkas gero daroma – tai geriau negu nedaryti nieko.“

Pabrėždama, kad aštuonerius metus vykstanti „Išsipildymo akcija“ bet kuriuo atveju yra teigiamas reiškinys, šiais metais N.Marčėnaitė pagalba ir parama likimo nuskriaustiems vaikams rūpinsis tapdama kito labdaringo renginio, kurį organizuoja užsienio ambasadorių žmonos, veidu.

„Mane pakvietė ir aš mielai sutikau sudalyvauti Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje, kuri jau devintus metus vyks Vilniaus rotušėje. Tai – nedidelis, bet labai gražus, civilizuotas renginys. Sutikau tapti jų veidu, nes gyvenime labai norisi kažką gero daryti...“ – prisipažino N.Marčėnaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką