Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 18, 10:49

Nuo rudens „Dviračio šou“ bus rodomas per „Info TV“

LNK priėmė sprendimą nuo naujojo sezono sustiprinti žinių ir publicistikos kanalo „Info TV“ turinį ir nuo rugsėjo 8-osios per „Info TV“ transliuoti kasdienę humoro laidą „Dviračio šou“.
Vytautas Šerėnas
Vytautas Šerėnas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Intelektualaus humoro programa „Dviračio šou“ – tai laida, kuri visada remiasi informacijos srautu – politikos, ekonomikos, kultūros naujienomis, todėl nuo šiol yra integruojama į mūsų grupės kanalą, kuriam numatyta žinių ir publicistikos funkcija“, – sako LNK grupės programos direktorius  Aivaras Prancūzevičius.

„Mūsų laida dienos naujienas atspindi per humoro prizmę. Labai konceptualu, kad nuo šiol „Info TV“ žiūrovai be rimtų žinių išvys ir linksmąsias. Kartais taip nutinka, kad mūsų žinios įvykius nušviečia kur kas atviriau ir aiškiau. Todėl 21 valandą vakaro, pasibaigus „Info dienai“, siūlau iš karto laukti „Dviračio“, – šypsosi jau daugiau nei dvidešimt metų televizijoje skaičiuojančios laidos „Dviračio šou“ vienas kūrėjų Haroldas Mackevičius.

„Pasirodo, reikėjo laukti dvidešimt metų, kol mūsų intelektuali laida atsidurs intelektualiame kanale. Jei gyvensim tokiais tempais, aukštosiose technologijose mažai ką pasieksim (juokiasi). Šiais laikais užtenka gero pusmečio, kad su analizais nustatytum, jog laida intelektuali. O štai reikėjo šitiek metų...“, – kaip visada į vatą žodžių nevynioja kultine tapusios laidos „Dviračio šou“ siela ir vedėjas Vytautas Šerėnas.

Nuo naujojo televizijos sezono žinių ir publicistikos kanalas „Info TV“ rodys ne tik naujienų laidą „Info diena“, humoro šou „Dviračio šou“, bet ir Ryčio Zemkausko vedamus „Pasivaikščiojimus“ ir kultūros laidą „Alchemija“.

Aurimo Šrubėno nuotr./Rytis Zemkauskas
Aurimo Šrubėno nuotr./Rytis Zemkauskas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką