2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Oksana Pikul – apie tvarią Kalėdų tradiciją ir brangiausias dovanas sūnui bei sau

Vizažistės, atlikėjos Oksanos Pikul širdyje ir darbotvarkėje Kalėdos trunka toli gražu ne tik kalendoriuje pažymėtas kelias dienas – moteris šventėmis susirūpina dar lapkritį. Pašnekovė papasakojo, kas jai svarbiausia renkant dovanas artimiesiems, bei kokios tradicijos niekada neatsisako.
Oksanos Pikul Kalėdos
Oksanos Pikul Kalėdos / Asmeninio albumo nuotr.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Oksana Pikul, moteris juokavo – dar neprasidėjus gruodžiui jos galvoje kalėdinių reikalų buvo per akis: „Darbe jau lapkričio gale stengiuosi sukurti kalėdinę nuotaiką. Tiek mano darbuotojams, tiek ir man pačiai taip smagiau, visai kitoks darbas. O namuose šiemet nusprendžiau kiek vėliau pasistatyti eglutę, kad ji būtų kuo šviežesnė ir atlaikytų šventes."

Oksana pridūrė, kad turėdama verslą, kalėdinę dvasią ji pradeda jausti žymiai anksčiau.

Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul Kalėdos
Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul Kalėdos

„Jau tada, kai tiekėjai paruošia pirmuosius dovanų pasiūlymus, ima kvepėti Kalėdoms. Tai vyksta dar prieš pasipuošiant miestui. Vilniaus papuošimai tą jausmą tik sustiprina.

Šiemet tą jausmą pajutau labai anksti, lapkričio mėnesį atvykusi pas klientę daryti makiažo. Ji buvo nepaprastai gražiai pasipuošusi namus, iškart nukėlė į tikrą šventinį laikotarpį“, – svarstė pašnekovė.

Prakalbusi apie savo namų dekoravimą, Oksana patikino, kad puošia tik gyvą žaliaskarę. Be to, netgi puoselėja gražią tradiciją, kaip vėliau ją iš namų „pašalinti“.

Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul Kalėdos
Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul Kalėdos
Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul Kalėdos
Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul Kalėdos

„Jau ne vienerius metus turiu tradiciją užsisakyti gyvą kėnį vazone ir vėliau jį pasisodinti. Jis ne tik ilgiau laiko ir mažiau beria spyglius nuolat laistomas, bet ir po švenčių jį, aptirpus sniegui, galima pasisodinti miške šalia namų. Mums tai – smagus žaidimas, įdomu, ar jie prigis. Ne visi išgyvena, nes kėniai – labai lepūs, bet turime ir tokių, kurie gražiai žaliuoja ne vienerius metus“, – pasakojo vizažistė.

O ką Oksana dažniausiai deda po eglute artimiesiems?

„Nesunku sugalvoti, kai gerai pažįsti žmogų, žinai, ko jam reikia. Aš esu labai praktiška ir man patinka dovanoti praktiškus produktus. Ir savo parduotuvėje turiu tik tuos produktus, kuriuos naudoju aš ir mano aplinka“, – teigė O.Pikul.

Pasak garsios moters, susidėlioti pagrindinius dalykus iš anksto – labai gerai, nes vėliau gali būti sudėtinga rasti norimą daiktą, jo spalvą ar dydį. Visgi Oksanai tai ne visada pavyksta.

„Esu paskutinės minutės žmogus, dėl ko ne visada gaunu tai, ko noriu. Dėl to save dažnai baru“, – juokėsi pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul Kalėdos
Asmeninio albumo nuotr./Oksanos Pikul Kalėdos

Tiesa, dėl dovanos O.Pikul sūnui Kalėdų Seneliui mąstyti pernelyg nereikėjo: „Dominykui šiuo metu – LEGO manija. Jokio kito aplinkui žaislo nemato, tik kaladėlių rinkinius. Kalėdų Seniui laišką parašėme ir išsiuntėme, norai paprasti – vaikiški ir žemiški“.

O štai sau Oksana labiausiai norėtų sulaukti visai ne daiktų: „Pirma mintis, kai paklausėte – pagalvojau apie sveikatą. Norėčiau pamiegoti vieną valandą ilgiau. Galėčiau dar daugiau nudirbti, nuveikti, nes per tokį tempą kai kas ir nukenčia.“

Nuo Kalėdų neatsiejamas ir buvimas su artimiausiais. Tad kaip šiemet O.Pikul švęs Kalėdas?

„Per Kūčias ir Kalėdas niekada nedirbu, man tai – šeimos šventė. Ir taip daug laiko iš jų atimu, todėl šias šventes visada stengiuosi praleisti artimiausių žmonių rate, jaukiai ir šiltai – dažniausiai tai būna namuose, taip bus ir šiemet.

Dalį maisto gaminame pačios (su mama Laima – red. past.), dalį užsakome. Pernai man patiko iš restorano užsakyti Kūčių stalo paketą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Oksana.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką