Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Orijus Gasanovas viešėdamas Zanzibare pateko į avariją: „Žiūriu – priekyje mūsų skrenda žmogus“

Žurnalisto, televizijos laidų vedėjo ir užkietėjusio keliautojo Orijaus Gasanovo išvyka į Zanzibarą prasidėjo nuo sukrečiančio įvykio – avarijos. Vyrą vežęs taksi automobilis partrenkė prekes į turgų vežusį dviratininką. Orijų nustebino nukentėjusiojo reakcija ir veiksmai po šio incidento.
Orijus Gasanovas
Orijus Gasanovas / Socialinių tinklų nuotr.

Kelionę į Zanzibarą keliautojas O.Gasanovas atsimins ilgai. Vos atskridęs ji papuolė į nemalonų incidentą, kurį aprašė savo socialinių tinklų paskyrose. Įrašu jis sutiko pasidalinti su Žmonės.lt skaitytojais:

„Ilga kelionė iki Zanzibaro. Danguje viskas buvo gerai, bet ant žemės į avariją papuolėm. Nuo sekmadienio pietų iki pirmadienio pusryčių keliavom. Iš Vilniaus skridome iki Stambulo, ten palaukimas ir persėdimas, tada skridome iki Kilimandžaro, ten dalis keleivių išilipo, kita dalis įlipo, ir vėl tuo pačiu lėktuvu toliau iki galutinės maršruto stotelės.

Socialinių tinklų nuotr./Orijaus Gasanovo užfiksuota avarija Zanzibare
Socialinių tinklų nuotr./Orijaus Gasanovo užfiksuota avarija Zanzibare

Nusileidome 4:30val. vietos laiku, tada valanda visoms oro uosto procedūroms. $50 įvažiavimo vizai, galima ją pirkti atvykus, niekur nieko registruotis iš anksto nereikia. Viskas ėjosi sklandžiai, bet papuolėm į avariją. Vairuotojas, visai toks profesionalas, važiavo važiavo, pakankamai saugiu greičiu, ir tik buuuumt, žiūriu – priekyje mūsų skrenda žmogus. Numušėm jį nuo dviračio, anksti ryte čia tokių dviratininkų apsikrovusių prekėmis būna daug.

Veža jas į turgų parduoti. Svarbiausia – tamsu kelyje, dviratininkai be atšvaitų, beveik nematomi. Kaip ir šitas – tarsi išlindo iš niekur. Atsistojo, susilenkęs visas, dejuoja, kad skauda. Tikrai tikiu, kritimas atrodė baisiai nemaloniai, nors smūgis nebuvo žiauriai stiprus. Mūsų autobusiukui išdužo priekinis žibintas, jame įstrigo dviratininko prekės – kažkokios šakos. Bet nieko daugiau.

Mūsų vairuotojas apžiūrėjo nelaimėlį – kraujo nėra, matomų, atvirų lūžių irgi atrodo pavyko išvengti. Pabuvo susilenkęs porą minučių, atsistojo jis, sako: bandau toliau minti iki turgaus, reikia dirbti. Toks užsispyręs žmogus, važiuoti pas medikus tikrintis atsisakė. Jo dviratis toks palankstytas liko, bet dar važiuoja.

Atvyko policija, viską užfiksavo. Mus persodino į kitą mašiną, ir kol švito Zanzibare, mes pagaliau atvykome iki savo viešbučio. Tiesiai ant pusryčių. Šviežiai prispaudė apelsinų, pripjaustė vaisių, prakepė afrikietišką omletą.

Taip aš pradedu pažintį su šia sala, kurioje niekada anksčiau nebuvau. Bet labai norėjau“, – rašė O.Gasanovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
Užsisakykite 15min naujienlaiškius