Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Ostapenko pagrasino nužudyti žurnalistę

„Nuodėmių dešimtuko“ kūrėjus pasiekė itin netikėtos naujienos. Šį ketvirtadienį, sausio 14 dieną, 19.40 val. skandalingoje laidoje – visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio sulaukė žymių žmonių nusižengimai. Vieni jų – jau įvykdyti, kitais – grasinama.
Eugenijus Ostapenko
Eugenijus Ostapenko / Oksanos Školnajos/15min.lt nuotr.

Šį kartą TV3 laidos kūrėjus pasiekė dainininko Eugenijaus Ostapenkos pykčio banga. Pastaruoju metu daugiau skandalais nei dainomis garsėjantis artistas paskelbė ketinąs nužudyti „Nuodėmių dešimtuko“ žurnalistę.

„Iš pradžių pagalvojome, kad tai pokštas, tačiau gavome patvirtinimą raštu apie grasinimą susidoroti. Dėl šio atvejo jau yra pradėtas ikiteisminis tyrimas. Gintis kartais tenka ir mums“, – sunerimę pasakoja TV3 laidos kūrėjai.

Be šios skandalingos istorijos, bus atskleisti ir kiti politikai, jų giminaičiai ir žymūs Lietuvos pramogų pasaulio atstovai, turintys reikalų su teisėsauga.

Pastarųjų dienų nedrausmingų vairuotojų nuotykiai privertė suskaičiuoti išskirtinio dėmesio sulaukusius taisyklių nesilaikymo atvejus.

Pasirodo, Rolando Pakso žentas Aivaras Stumbras yra tikras kelių erelis. Praėjusią savaitę jis teisme teisinosi dėl savo nedrausmingo elgesio Lietuvos keliuose. Aivaras už KET pažeidimus yra baustas net 31 kartą, ir nieko – toliau važinėja su laikinu vairuotojo pažymėjimu.

,,Esu drausmingas vairuotojas“, – „Nuodėmių dešimtukui“ teisinosi vyriškis.

Ar toks pasiteisinimas įtikins teisėjus, laidos kūrėjai tikisi sužinoti visai netrukus.

Dainai Bilevičiūtei už galimus sukčiavimus gresia net aštuoneri metai kalėjimo. Moteris kartu su „Nuodėmių dešimtuko“ filmavimo grupe apsilankė Panevėžio moterų kalėjime. Kol kas tik apsižvalgyti. Čia dainininkė bendravo su nuteistosiomis, domėjosi, kokiomis sąlygomis jai gali tekti gyventi, jei bus nuteista, ir net spėjo suburti moterų chorą.

Visa tiesa apie teisėsaugos kankinius – jau šį ketvirtadienį, sausio 14 dieną, 19.40 val. per TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius