Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 11 24, 11:48

R.Kulvinskytė atskleidė, kokį vardą su vyru suteikė sūnui: toks Lietuvoje – vienintelis

Žurnalistės, laidų vedėjos Rimantės Kulvinskytės ir jos vyro, režisieriaus Povilo Miškinio-Eidukonio šeimą neseniai papildė antra atžala – poros dukrai Lunai Medeinai gimė broliukas. Praėjus porai mėnesių nuo tos dienos, kai vaikas išvydo pasaulį, moteris pagaliau atskleidė išrinktą sūnaus vardą, o jis – išties retas.
Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu ir dukra Luna
Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu ir dukra Luna / Asmeninio albumo nuotr.

Rimantė Kulvinskytė kerinčia šeimos fotosesija su su vyru Povilu, dukra Luna Medeina ir rugsėjį gimusiu sūneliu pasidalijo socialiniuose tinkluose. Ji atskleidė ir berniuko vardą, o įrašu mielai pasidalijo su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Mūsų Atumas Ramojus“, – rašė Rimantė Kulvinskytė.

Apie tai, kaip kilo idėją sūnui suteikti Lietuvoje dar negirdėtą vardą, ji papasakojo žurnalo „Žmonės“ interviu.

„Iš Metrikacijos skyriaus skambino, sakė, kad Atumas – tikrai vienintelis toks registruotas berniuko vardas. Dukra gavo dviejų deivių vardus: Luna – romėnų mėnulio deivė, Medeina – lietuvių miškų deivė. Žinau, kad kai gimė Luna, Lietuvoje buvo registruoti tik septyni tokie vardai. Dabar Lunų – gerokai daugiau.

Sūnui irgi norėjome dievų vardo. Bet paaiškėjo, kad baltų religijoje gražiais vardais apdovanotos deivės, ne dievai. Ar žinojote, kad Vaižgantas yra kanapių dievas, Joringis – pavasario ir piemenų dievas? Teko sūnui vardo ieškoti plačiau: Atumas yra pirmasis egiptiečių dievas, save sukūręs iš visko ir nieko. Antrojo vardo norėjome būtinai lietuviško, įžeminančio – taip atsirado Ramojus“, – žurnalui „Žmonės“ pasakojo R.Kulvinskytė.

Žmonės.lt primena, kad Rimantė Kulvinskytė su vyru režisieriumi Povilu Miškiniu-Eidukoniu antro vaikelio susilaukė rugsėjo pabaigoje. Žinia apie naujo šeimos nario gimimą R.Kulvinskytė pasidžiaugė savo socialiniuose tinkluose ir sutiko ja pasidalyti su portalo Žmonės.lt skaitytojais. Kaip atskleidė, jai ir Povilui gimė sūnus.

„Šį penktadienį, tokiu metu, kai niekur neskubantys, vieni kitų išsiilgę draugai valgė vėlyvuosius pusryčius ir diskutavo, ar dar laukti Bobų vasaros, į mūsų šeimą atkeliavo semčiukas, savyje sujungęs paskutinius, labai mūsų gyvenimuose ypatingus mėnesius ir atsinešęs dovanų jausmą, ką reiškia turėti sūnų ir brolį.

Esam iki dangaus dėkingi visiems už buvimą šalia stebuklingoje kelionėje ir džiaugsmą, kuris pasitiko mūsų mažylį kaip visa dengianti, minkšta paklodė.

Labai jus visus mylim!“ – feisbuke rašė R.Kulvinskytė.

Žinią apie būsimą šeimos pagausėjimą Rimantė Kulvinskytė pranešė birželį. Džiugia naujiena ji pasidalijo savo socialiniuose tinkluose, įkeldama filmo viršelio „Made in Thailand“ nuotrauką, kurioje pati pozuoja su pilvuku. To filmo režisieriais pristatomi R.Kulvinskytė ir jos vyras Povilas.

„Ta frazė „Made in Thailand“ atsirado ne veltui – mūsų būsimas zuikis yra pagamintas būtent Tailande. O ta frazė atsirado tuomet, kai mes skridome Tailande jungiamuoju skrydžiu. Ten, jei laukiesi, pagal taisykles turi pranešti registruojantis skrydžiui – tuomet darbuotojai pasižymi tavo sėdėjimo vietą lėktuve. Prisimenu, dar buvo pati nėštumo pradžia ir mes pasakėme į skrydį registravusiam berniukui šią žinią, tai jis tiesiog pašoko nuo kėdės ir pribėgo mane apkabinti. Sakė: „Dieve, jūsų vaikas yra „Made in Thailand“, – prisiminė Rimantė.

Rimantės įrašas feisbuke:

Laukiamiausias metų filmas ????????????????

Posted by Rimantė Kulvinskytė on 2022 m. birželio 18 d., šeštadienis

Naujieną apie nėštumą žurnalistė tąkart patvirtino ir portalui Žmonės.lt. Tiesa, anksčiau Rimantė teigė, kad naujagimis pasaulį turėtų išvysti tik spalį, tačiau kūdikis gimė keliomis savaitėmis anksčiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką