15min be reklamos
Publikuota 2012 07 26, 17:16

Pagalbos prašymo sulaukusi gražuolė Ieva Gervinskaitė nedvejodama davė kraujo

„Mis Lietuva 2011“ Ieva Gervinskaitė iš Nacionalinio kraujo centro Vilniuje sulaukusi pagalbos prašymo neliko abejinga ir jau kitą dieną nuskubėjo duoti kraujo.
Ieva Gervinskaitė
Ieva Gervinskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Trečiadienį sulaukiau skambučio, kad reikia mano grupės kraujo (pirmos teigiamos – aut.) ir nelikau abejinga, šiandien nuvažiavau į kraujo centrą ir atlikau savo pilietinę pareigą“, – Žmonės.lt sakė ne pirmą kartą neatlyginta kraujo donare tapusi mergina.

I.Gervinskaitė neabejoja, kad duodama kraujo gali išgelbėti gyvybę. Juolab, kad kraujo centre sutiko ir daugiau padėti atėjusių žmonių.

„Man atrodo, duoti kraujo turėtų daugelis žmonių, nėra tai baisu ar skausminga. Puikiai jaučiuosi, net geriau nei prieš tai. Gerai kartais nuleisti kraują“, – juokėsi Ieva. Nors niekada nežiūri, kaip duriama adata, mergina tikina, kad tai skauda mažiau, nei namuose užkliuvus už spintelės durų. „Tiems, kuriems reikia, skauda labiau“, – po nuotrauka „Facebook“ pasirašė Ieva.

Tačiau Ievos vasara sukasi ne tik apie kraujo donarystę. „Labai daug skaitau. Dabar knygynuose išpardavimai, todėl aš ten šmirinėju ir šmirinėju“, – apie savo vasarą pasakojo mergina. O štai nuo rudens Ievos laukia studijos Mykolo Romerio universitete. I.Gervinskaitė tęs teisės studijas ir laikysis baigiamuosius bakalauro egzaminus.

Facebook.com nuotr./Ieva Gervinskaitė duoda kraujo
Facebook.com / Ieva Gervinskaitė duoda kraujo

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką