Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 29, 20:29

Palangoje susižadėjo Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis

Džiugi žinia – dainininkas Vidas Bareikis pasipiršo nuomonės formuotojai bei „IS agency“ vadovei Indrei Stonkuvienei. Piršlybos įvyko Palangoje, po daugiau nei dvejų metų draugystės.
Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė
Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė / Socialinių tinklų nuotr.

Šia žinia Indrė Stonkuvienė pasidalijo savo instagrame. Ją patvirtino ir 15min portalui.

„Kol kas noriu viską pasilikti sau, nes esu laimės šoke ir buvime. Visas detales, kas ir kaip buvo, papasakosiu prie progos. O dabar yra labai aiški esmė. Ant emocijos labai sunku kažką papasakoti“, – sakė ji 15min.

Indrė pasidalijo ir žiedo nuotrauka. Po ja parašė emocijų kupinus žodžius.

„Vienu klausimu mažiau. Tai tiek tų žinių. Esu dar meilės lengvam šoke. Myliu, Vidai, Tave. Woooow.“

Praėjusių metų lapkričio 14-ąją Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis atšventė savo dviejų metų draugystės metines. Žurnalo „Žmonės“ interviu pora pasakojo, kad prieš porą metų, baigiantis rudeniui, du išsiskyrę žmonės nieko nesitikėjo iš gyvenimo ir tiesiog leido kasdienybei tekėti sava vaga: darbai, vaikai ir nuolatinės mintys – o kas toliau?

„Tie metai kartu buvo tiesiog fantastiški, nes jaučiame pagarbą, daug kalbamės, mokame įsiklausyti“, – tikina Vidas.

Tai buvo kertinio lūžio etapas, kai Indrei teko mokytis gyventi iš naujo, nes prieš tai metai iki jųdviejų draugystės prabėgo lyg miglotas sapnas. Išmoko džiaugtis smulkmenomis ir vidinė pergalė, kad gali, suteikė didžiulį pasitikėjimą savimi. O juk buvo pratusi girdėti, kad yra netalentinga, negabi...

Vidas neslepia, kad iš Indrės išmoko šeimyniškumo ir nebevėluoti... „Indrė kaip koks paukščiukas suka savo lizdelį, o aš, to nepatyręs, nedrąsiai pagalvodavau – gal ir visai faina?.. Aš – labiau meno žmogus, su praktinėmis užduotimis man kartais sunkiau susidoroti, bet mums abiem reikia iššūkių ir, įveikę vieną, imamės kito.“

LT Media Room nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis
LT Media Room nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis

Neseniai Vidas Bareikis pasakojo, kad šeštojo albumo „Fortūna“ kūrybos metu I.Stonkuvienė jį labai palaikė. Vidas, kalbėdamasis 15min studijoje, neslėpė žavėjimosi savo antrosios pusės pakantumu.

„Indrė yra kantrumo įsikūnijimas. Ji tą albumą girdėjo gal tūkstantį kartų, kai kurias dainas – nuo pat jų užgimimo namie, rūsyje, iki pat išvystymo ir nė karto nepasakė, kad gal ne laikas, ne vieta, kad pavargusi. Nė vieno karto. Čia yra meilė. Man ji yra rūpestingumo pavyzdys. Aš tokio žmogaus dar nesu sutikęs. Tokio rūpestingo, kuris taip sužiūri, taip palaiko. Turiu stebuklą šalia“, – gražių žodžių brangiai moteriai negailėjo pašnekovas.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis

15min primena, kad Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė oficialiai pripažino, kad susitikinėja, 2020 metais vykusių M.A.M.A apdovanojimų metu. Netikėtus žodžius bene daugiausiai tais metais apdovanojimų pelnęs Vidas pasakė vos tik atsiėmęs „Metų atlikėjo“ apdovanojimą. Iš pradžių dainininkas padėkojo savo mamai, vėliau buvusiai žmonai Jurgai Šeduikytei už sūnų, o po to ir dar vienai jo gyvenimo mamai.

Po šių žodžių areną užliejo netikėti plojimai, nes tuo pat metu atsistojo ir Indrė Stonkuvienė. Tada ne vieną mėnesį internete sklidę gandai apie poros santykius galiausiai išlindo į dienos šviesą, o po tos akimirkos tapo aišku, kad kalbos buvo tiesa.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką