-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Pamažu einame į Aukso amžių?.. (papildyta sausio 6 d.)

Didžiųjų žiemos švenčių išvakarės – laikas, kuomet nejučia imame svarstyti ir skaičiuoti, kas gero ar blogo, ryškaus ir įsimintino nutiko prabėgusiais metais. Dar smalsiau paspėlioti, kas gi laukia ateinančiais. Savo prognozėmis su „Žmonėmis“ dalijasi žinomi būrėjai, astrologai Vaiva Budraitytė (50), Leopoldas Malinauskas (53) ir Naglis Šulija (46).
Vaiva Budraitytė
Vaiva Budraitytė / Mariaus Žičiaus nuotrauka

Įsigykite katę – laimei ir sėkmei

Būrėja, astrologė Vaiva Budraitytė įsitikinusi, kad ateinantys metai bus palankūs tiems, kas gimę Katino (Triušio) metais: „Katino – pagal kinų kalendorių, o Triušio – pagal japonų. Koks žvėrelis kam patinka, taip metus ir vadinkite.“

Ko 2011–aisiais reikėtų vengti, pasisaugoti?

Ypač nuo kovo mėnesio reikėtų būti atsargesniems, vengti traumų. Patarimas paprastas: važiuokite taip, kaip nurodo ar įspėja kelio ženklai, ir galbūt nieko blogo nenutiks. Tačiau beveik visi metai bus pilni agresijos, nervingumo, pavojų. Lietuva išgirs raginamų suteikti karinę pagalbą. Gali būti, kad paaiškės visa tiesa, buvo ar ne Lietuvoje laikomi Gvantanamos kaliniai. Amerikos horoskope aiškiai matyti, kad 2011 pabaigoje šalis greičiausiai įsivels į karinį konfliktą su kuria nors kaimyne. Ypač metų pabaiga kupina agresijos. Lietuvai ji nėra labai sėkminga.

Šiemet nemažai pramogų pasaulio atstovų patyrė nesėkmių ar išgyveno skyrybas. Tai – šių, besibaigiančių, metų tendencija?

Tai buvo susiję su Juoduoju Mėnuliu Žuvyse. Prieš metus, kai prognozavau 2010–uosius, sakiau, kad į viešumą išlįs labai daug paslapčių. Juodasis Mėnulis Žuvyse į paviršių iškelia labai daug dumblo. Taip ir buvo: kleptomanija įtarta dainininkė... ir dėl Brazausko, žiūrėkite, kokių aistrų kilo, kokių paslapčių išaiškėjo... Iki kovo jų dar ne viena gali iškilti. Neramu bus ir birželį, kai bus minimos pirmosios prezidento mirties metinės. Sakiau ir kad Kedžio istorijoje pavasarį bus naujų įvykių.
Tas pat ir dėl skyrybų gausos. Tik esmė, kad tos poros subyrėjo nebūtinai šiemet, dauguma jau seniai buvo išsiskyrusios, kartu negyveno, bet tik dabar ta informacija išlindo į paviršių. Todėl nesakyčiau, kad 2010–ieji buvo palankūs skyryboms. Gal netgi ateinantys bus palankesni, bet 2011–aisiais vyraus aiškios, užtikrintos skyrybos – be paslapčių.

Pradžiuginkite bent viena gera prognoze... Gal bent santuokų 2011 metais daugės?

Nuo gegužės, kai Jupiteris jau bus Jaučio ženkle, gali padaugėti santuokų dėl išskaičiavimo. Tarp kitko, jeigu jos yra tarp vienmečių, tokios santuokos gana tvirtos ir ilgalaikės.
Iki kovo mėnesio išaiškės dar ne viena paslaptis. O paskui tie, kurie buvo paviešinti ne savo noru, puls bylinėtis. Pamatysite, 2011–ieji bus bylinėjimosi dėl garbės ir orumo įžeidimo metai.
Tiesa, neblogi metai laukia pramogų verslo. Smagūs jie bus ir žurnalistams, nes šie turės daug progų pasireikšti, pabūti agresyvūs. Paparacams bus ką veikti.

Ypač nuo kovo mėnesio reikėtų būti atsargesniems, vengti traumų. Patarimas paprastas: važiuokite taip, kaip nurodo ar įspėja kelio ženklai, ir galbūt nieko blogo nenutiks. Tačiau beveik visi metai bus pilni agresijos, nervingumo, pavojų.

Kaip sutikti Naujuosius metus?

Geriausia – pasipuošus baltai. Tegu dominuoja blizgūs drabužiai, bet tik ne kailis. Ant stalo patiekite vaisių, daržovių, šiek tiek mėsytės, bet tik ne triušienos ir ne katienos.
Ateinančius Katino metus pagerbkite pastatę dubenį su švariu vandeniu. Pasitinkant 2010–uosius reikėjo vandenį pilti į krištolinį dubenį, o šįkart – į metalinį. Tai gali būti aukso, sidabro ar paprasto plieno, kitokio metalo dubuo.
Kas nori, tegu įsigyja katę. Metų talismanas – balta katė. Juoda katė – meilei, šilumai, draugystei ir turtui. Tailande juodas kates dovanoja per vestuves, kad garantuotų laimingą santuoką ir turtus. Raina – ramybei ir harmonijai namuose. O trispalvė (juoda, balta ir ruda) – laimei, sėkmei.

O 2012 metais, kaip daug kas prognozuoja, belieka laukti pasaulio pabaigos?

Brangieji, mes pragyvenome 1999–ųjų pasaulio pabaigą, kurią pranašavo dar mano močiutė: 2000–ųjų nebus... planetos blogai išsidėsto... kryžiaus ženklai danguje... Saulė užtems... O mes su pussesere, tuo metu dar visai nedidelės, suskaičiavome, kad mums jau po keturiasdešimt metų bus, kad būsime tokios nusenusios, jog ta pasaulio pabaiga mums visiškai nerūpės...
Pragyvenome ir tą pabaigą, ir kitą pragyvensime. Tiesa tik tai, kad kiekvieno periodo pabaigoje būna juodžiausias laikas. Jis – dabar. O mes pamažu einame į Aukso amžių. 2012 metais iš tiesų turėtų prasidėti visiškai naujas gyvenimo etapas. Pradės dominuoti atsinaujinantys energijos šaltiniai, žmonės ims investuoti į dvasinius dalykus ir fizinę bei dvasinę savo sveikatą, vis mažiau vartos alkoholio. Pasaulio pabaigą aš suprantu kaip senojo gyvenimo būdo pabaigą.

Mariaus Žičiaus nuotrauka/Leopoldas Malinauskas
Mariaus Žičiaus nuotrauka/Leopoldas Malinauskas

Leiskime moterims apsikuopti

„Be abejo, kitąmet bus truputį šilčiau, daugiau pasitikėjimo, todėl poros dažniau planuos ilgalaikius santykius, o ne skyrybas, kaip buvo šiemet“, – į pagalbą pasitelkęs numerologiją ir Taro kortas tikina tarologas Leopoldas Malinauskas.

Ką numerologiją sako apie 2011–uosius?

Numerologijoje skaičiai prastinami iki vienaženklio, todėl susumavę 2, 0, 1 ir 1 gauname 4. Tai – porinis skaičius. Poriniai skaičiai yra moteriški, neporiniai – vyriški. Moterys kariauti nemėgsta. Joms patinka tvarkytis ir viską dėlioti į savo vietas. Todėl natūralu, kad ateinančiais metais nematyti jokių ryškių karinių konfliktų, nesusipratimų, į kuriuos būtų įpainiota ir Lietuva.
Netgi visko, kas svarbiausia, turime po keturis: vėjai, metų laikai, stichijos, kraujo grupės, temperamentai, Mėnulio fazės, kastos, kortų mostys, keturios vyraujančios religijos (krikščionybė, islamas, budizmas ir hinduizmas). Šis skaičius valdo. Todėl 2011–aisiais turėtų dominuoti moteriškasis pradas. Į valdžią pati visuomenė deleguos daugiau moterų. Finansai, Seimas ir Prezidentūra jau dabar moterų rankose. Tikėtina, kad ir premjero poste išvysime moterį.
Leiskime moterims apsikuopti ir gyvenimas grįš į savo vietas. Daug kas gąsdina antrąja krizės banga, bet aš jos nenumatyčiau. Greičiau tie metai bus atsigavimas po krizės, lyg po didelio karo. Kuo malonus pokaris? Darbo daug, nes visi tiltai, keliai, fabrikai susprogdinti.

Šiemet vyravo keli dideli skandalai, iš kurių peno sėmėsi ir žiniasklaida, ir pramogų pasaulis, ir žiūrovai. Dainininkė Irma Jurgelevičiūtė buvo apkaltinta vogusi iš kitų šokių projekto dalyvių. Kokią šios istorijos baigtį rodo Taro kortos?

Irma ištrauks iš skrynios kažką labai netikėto, nematyto. Nors visi jai sako: „Pabūk tyliai“, Irma kažką planuoja. Pati tai sugalvojo. Ji tarsi naują kūną, naują pavidalą įgis ir taip prisikels, nubus. Galbūt ši idėja susijusi su grožio terapija?.. Gal Irma nori naujo veido ar naujo kūno? Galbūt tai net bus rodoma žingsnis po žingsnio... kokiame televiziniame pasikeitimų projekte. Tuomet visi kenksmingi polinkiai tampa nebesvarbūs, užsimiršta... Transformacija bus labai greita ir sėkminga. Irmai atsivers daug naujų galimybių. Ji nutols nuo tų žmonių, kurie yra paskutinių jos nuodėmių liudininkai, ir vėl atliks naują vaidmenį. Net tai, kas vyko, pateiks, kad būtų pačiai naudinga.

Su kokiomis pasekmėmis į 2011–uosius persikelia antrasis visus metus nagrinėtas skandalas – Drąsiaus Kedžio istorija? Ji figūravo ir rimtosios žiniasklaidos puslapiuose, ir gyvenimo būdo laidose, ir net tapo televizine melodrama.

Teisybė niekada neišaiškės. Be to, krinta hipermateriali korta – čia ne tiek dideli pinigai įpainioti, kiek sugalvotas būdas, kaip valdyti Lietuvos ir Latvijos teisėtvarką. Atsargiai pareigūnai turėtų važinėti į pirteles... Nesaugi tebelieka ir mergaitė, ir jos mama, kuri taip pat netyčia paslydusi gali nuskęsti kokioje pavasario balutėje... Be abejo, ir Kedžio sesuo yra labai rimtame pavojuje. Jeigu bus naujų išpažinčių ar išlįs naujų faktų, tie žmonės rizikuos savo gyvybėmis. Šiuo metu visus informacijos nutekėjimo šaltinius bandoma užgniaužti, kontroliuoti. Drįsčiau teigti, kad kitąmet naujų aukų nebus, tačiau istorijos dalyviai tebelieka tarsi kokiame lėlių teatre už virvučių pakabinti. Tiesa, ši tema kitąmet taip eskaluojama nebebus: domins tik tiek, kiek palies vaiko auklėjimą ar naujus faktus apie asmeninį jaunos mamos gyvenimą.

Trečia labiausiai narstyta tema – šviesaus atminimo prezidento Algirdo Brazausko ir antrosios jo žmonos Kristinos Brazauskienės istorija.

Šioje istorijoje nemažai reikšmės turi pinigų srautai. Partija, šeima, nebaigti projektai... – labai daug pinigų vaikšto. Ir kol jie neišsivaikščios, apie juos bus kalbama. Tai galėtų trukti kone visą dešimtmetį. Be to, iškyla nauja figūra: Brazausko vėliavnešys. Tai – vyras.
O Kristina Brazauskienė per ateinančius metus dar gali padaryti daug beprotiškų žingsnių, kvailų akcijų – jai krinta bepročio korta. Kalbu ne apie psichologinę būseną, bet apie elgesį. Geriausia išeitis jai būtų nusiraminti, patylėti ir niekur nedalyvauti.

Šie metai buvo pažymėti ir skyrybų gausa.

Porų byrėjimas, santykių nepastovumas taip pat susiję su sunkmečiu. Juk ko reikia meilei? Palangos, šilto oro ir truputėlio pinigų – žiūrėk, meilė ir klesti. Bankai dalijo didelius kreditus ir visi suko meilės lizdelius... Normalu, kad krizei užėjus skyrybų padaugėjo. Žmogus, atsidūręs tokioje situacijoje, galvoja: „Vienas aš greičiau ir lengviau išgyvensiu.“ Be abejo, kitais metais bus kitoks klimatas ir kitokia situacija.
Kadangi karas, maras atsitrauks, linksminimosi užkratas turėtų gerokai paplisti. Šiemet televizijų projektuose linksminosi vos kelios dešimtys žmonių, o 2011–aisiais linksmiau bus visiems. Galbūt šou projektų bus mažiau ar jie nebus tiek susiję su konkrečiomis asmenybėmis, užtat žavės masiškumu, grandioziškumu. Bus daugiau kolektyvinio pasireiškimo, masinių reginių.

Pramogų pasaulis itin skundžiasi sumažėjusiu žvaigždžių kiekiu, o naujų talentingų kūrėjų beveik nebeatsiranda. Kokia korta krinta šiai sričiai?

Ateinantiems metams būdinga – vyrai ekonomikoje. Tie, kurie valdo didžiausius srautus, lemia Lietuvos finansus. Žiniasklaida atsigręš į žmones, kurie iš tiesų daro įtaką valstybės gyvenimui, į protingąją Lietuvos dalį, darys žvaigždes iš tokių žmonių. Gal netikėtai net jie patys norės prabilti apie asmeninį gyvenimą, namus, sodybas... Norės parodyti save žmogiškus ir paprastus.

Jono Staselio nuotrauka/Naglis Šulija
Jono Staselio nuotrauka/Naglis Šulija

Suksime naują gyvenimo ratą

„Nėra jokio malonumo traukti save už plaukų iš pelkės, – besibaigiančius 2010–uosius sodriai apibūdina sinoptikas, astrologas Naglis Šulija ir priduria. – Gyvenome lyg dvi varlės grietinėje. Pesimistė nusprendė, kad nėra ko vargti, ir nusiskandino. Optimistė plakė plakė kojytėmis, kol sumušė sviestą ir iššoko. Mes, lietuviai, kaip tos varlės balansavome tarp sviesto plakimo ir skandinimosi.“

Kaip tuos, kurie išgyveno, žvaigždės pasitiks 2011–aisiais?

Mane, kaip astrologą, labiausiai domina ir neramina pirmieji keturi metų mėnesiai. Pirmiausia todėl, kad Uranas, užbaigęs didįjį 84 metų ciklą, per kurį aplankė visus dvylika Zodiako ženklų, grįžta pradžią, į Avino ženklą. Astrologijoje jis simbolizuoja aukščiausius mentalinius sugebėjimus: intuiciją, aiškiaregystę, telepatiją. Su Urano planeta susijęs žmogaus gebėjimas pereiti į kitą sąmonės lygmenį. Tai reformatorių, išradėjų, astrologų ir mokslininkų planeta. Ši tolimoji planeta sukelia būtinybę atsinaujinti, siekti naujovių, žinių, naujo pasaulio suvokimo, individualumo pasireiškimo.
Planetos juda ciklais, vienos ilgesniais, kitos trumpesniais. Uranas viename Zodiako ženkle išbūna septynerius metus. Šiemet baigsis jo buvimas Žuvyse, o tai reiškia, kad ateina galas pliuralizmo ir glamūro su mistikos elementais laikui, kai viskas buvo galima, bet kas su bet kuo derėjo ir vyravo tendencija: gyvename gerai, bet neaišku, kieno sąskaita. Tai privedė prie krizės.
2011–aisiais iškils asmenybės. Pasidarys svarbu, ką žmogus gali padaryti savo jėgomis. Gal ne visada subtiliai, bet energingai. Nepamirškime, kad Uranas bus Avino ženkle, o tai reiškia, kad su per didele energija ne visada pataikysime pro duris. Gali nukentėti ir stakta, ir kakta.

Planetos juda ciklais, vadinasi, galima atsekti, kas reikšmingo įvyko daugiau nei prieš aštuoniasdešimt metų, ir bent jau nuspėti, ko galima tikėtis dabar.

Istorija niekada nesikartoja. Paskutinį kartą Uranas įėjo į Avino ženklą 1927–ųjų kovo 31–ąją ir išbuvo septynerius metus. Tai buvo veržlus aviacijos, pramonės ir mokslo raidos laikotarpis. Buvo kuriami energetikos pagrindai, tiesiamos pirmosios energetinės magistralės, kūrėsi mokslo tyrimo institutai, tyrinėsiantys naujas technologijas. Būtent tuo metu Darius ir Girėnas atliko savo transatlantinį skrydį.
Vakarų Europoje ėmė formuotis asmens kultas. Iškilo Hitleris, sovietinėje teritorijoje – šachtininkas Stachanovas ir sukurtas proletaro, galinčio pakeisti upės vagą, kultas. Tai buvo ir asmenybės kulto, represijų, diskriminacijos, masinio bado metas.

Šiemet bus ypač reikšmingų dienų ar savaičių?

Kovo 30–31, balandžio 1–2 dienomis Avino ženkle susitiks Uranas ir Jupiteris, prie jų prisijungs Venera, Merkurijus, Marsas, Saulė ir Mėnulis. Tokia situacija tradiciškai duoda didžiulį impulsą, kuris prilygsta sprogstamajai energijai arba sukelia visuotinį susidomėjimą, pasaulinį populiarumą. Ji gali pasireikšti įvairiausiose srityse, o rezultatai jaučiami ilgai. Kai pastaruosius septynerius metus Uranas buvo Žuvų ženkle, itin populiari buvo „Hario Poterio“ romanų serija. Atgijo tamplierių tema, didžiulės sėkmės sulaukė rašytojo Dano Browno romanas „Da Vinčio kodas“. Juose – mistika, burtai, magija, bet ne kokiose šamanų lūšnelėse, o prašmatniose ir įtakingose vietose. Visa tai charakterizuoja Žuvų ženklą.

Pavasarį atmosfera pradės kaisti ir Lietuvoje. Tai bus susiję su ekonomika. Žmonių nuotaikos radikalės, nepasitenkinimo banga tikrai bus. Vasarį vyks savivaldybių rinkimai. Galime sulaukti netikėtų rezultatų, kurie taip pat įkaitins situaciją.

Ko galime tikėtis savo gimtinėje?

Pavasarį atmosfera pradės kaisti ir Lietuvoje. Tai bus susiję su ekonomika. Žmonių nuotaikos radikalės, nepasitenkinimo banga tikrai bus. Vasarį vyks savivaldybių rinkimai. Galime sulaukti netikėtų rezultatų, kurie taip pat įkaitins situaciją. Nuošalyje neliks Seimas ir Vyriausybė. Valdžioje tikėtinas jėgų persiskirstymas. Žodžiu, vasario ir kovo mėnesiais tapsime didelių socialinių pokyčių liudininkais. Nereikia manyti, kad tai bus kas nors žiauraus, skausmingo. Kad eitum priekį, reikia permainų. Joms ateina itin palankus metas. Viskas pradės rimti antroje balandžio pusėje. Vasarą ir rudenį būsime ramesni ir tingesni.

Šiemet, kaip ir pernai, šventinę nuotaiką kėsinasi sujaukti du užtemimai: Mėnulio gruodžio 21–ąją ir Saulės sausio 4–ąją.

Pasakysiu paprastai: šventes reikia švęsti, todėl ruoškitės joms nuoširdžiai ir atsakingai. Užtemimai svarbūs ir veikia tada, kai matomi. Lietuvoje jų nematysime. Na, šiek tiek pirmąjį, bet labai trumpai. Taip pat bus ir su šešiais užtemimais, įvyksiančiais kitais metais. Nė vienas jų Lietuvoje nebus matomas.

Naglio Šulijos 2011–ųjų prognozės dvylikai Zodiako ženklų

AVINAS. Iki balandžio vidurio būsite panašūs į raitelius ant raketos. Su jumis bus sunku susišnekėti, užplūs energijos perteklius, ne visada žinosite, kur ją išeikvoti. Laimės tie, kurie turės rimtų tikslų ir planų. Juos nebus sunku įgyvendinti, nes gausite energijos iš gamtos. Šis laikas geras politikams, pedagogams, studentams. Kovas ir balandis žada įtampą Avinų šeimose. Apskritai gyvenimas gali komplikuotis, nes nuo kovo 23–iosios iki gruodžio 17–osios jūsų ženkle apsigyvens Juodasis Mėnulis.

JAUTIS. Prasideda užmaršties, atsipalaidavimo ir naujų malonių potyrių metas, kai reikia tolti nuo rūpesčių ir žemiškų reikalų, susitelkti į vidinį pasaulį. Filosofiniai apmąstymai, susikaupimas, meditacija ir tyla padės tinkamai nugyventi visus metus. Šis laikas nepalankus imtis naujos veiklos. Privalote tobulinti tai, kas jau pasiekta.
Seksis menininkams ir artistams, taip pat politikams, viešiems asmenims.

DVYNIAI. Metų pradžia puiki: sausis labai svarbus ir darbinei, mokslinei ar kūrybinei veiklai, ir asmeniniam gyvenimui. Ateinantys metai tarsi nukirs viską, ko jums nereikia, paliks tik tai, kas jūsų, kas tikra. Ko gero, didžiausias dėmesys bus sutelktas į veiklą, karjerą, o namams laiko stigs. Vasaris bus itin sėkmingas, jei nerizikuosite spręsdami finansinius klausimus. Nepažeidinėkite įstatymų – kovą kentės nesąžiningieji. Rugsėjį, spalį galite sulaukti nemalonumų dėl įstatymų ar dalykinių susitarimų pažeidimo. Šiuo metu bus ir kita problema – sutuoktinis, gyvenimo draugas. 
 
VĖŽYS. Pirmieji mėnesiai nepalankūs. Šis ženklas yra konservatyvus, o kai aplinkybės siūlo naujovių ir verčia keistis, tai erzina ir jaukia tvarką. 2011–aisiais Vėžiams bus labai svarbi draugų įtaka – jie nemenkai veiks šio ženklo atstovų priimamus sprendimus ir netgi likimą. Tuo įsitikinsite pačioje metų pradžioje: sausis, vasaris bus įtampos pilni mėnesiai, Vėžiams bus reikalinga ir svarbi bei lemtinga įtakingų pažįstamų pagalba, jų palaikymas ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.

LIŪTAS. Atsipalaidavimo metai. Tačiau jums prireiks takto. Tai nebus sunku tiems, kurie jautrūs aplinkinių nuotaikoms. Bet jei neužteks valios suprasti kitą, nusileisti ginčijantis, Liūtai įgis priešininkų. Kovodami jie priešininkus tik stiprins, o save silpnins. Ir šiuo atveju būtina paieškoti sąjungininkų ar atsiremti į gyvenimo partnerį. Jei jo neturite – privalote ieškoti: iki metų pabaigos lydės didelė sėkmė meilės reikaluose ir antrosios pusės paieškose. Venkite ginčų šeimoje ir darbe.

MERGELĖ. Sausio ir vasario mėnesiai bus nepalankiausi, tačiau jau kovą imsite atsigauti, o balandis žada labai teigiamų permainų. Metai bus svarbūs karjerai. Venkite agresijos, tikslo siekite energingai, atkakliai, bet be pykčio. Visapusišką sėkmę pasieksite spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje. Tačiau gruodžio mėnesį privalote būti apdairesni tvarkydami finansinius ir turto reikalus.

SVARSTYKLĖS. Metų pradžia bus nepalanki, nes aplinkybės skirsis nuo tų, prie kokių esate įpratę: nebus laiko rinktis, galvoti, svarstyti. Galimybė rinktis yra stiprioji Svarstyklių pusė, tačiau ji iš jų bus atimta. Tai šio ženklo atstovams primins beprotnamį, nes per gyvenimą teks lėkti genamiems botagėlio. Rudenį sulauksite atilsio laiko.
Nepamirškite sveikatos – nuo itin didelio ir sunkaus darbo galite susirgti. Bet kokiu atveju 2011 metai bus palankūs gydytis. Taip pat palankus laikas tvarkyti buitį, remontuoti namus, atlikti kitus itin didelių išteklių reikalaujančius darbus.

SKORPIONAS. Nepatogus pavasaris. Šio ženklo atstovai yra patys sau ponai, bet nejučiomis atsiras kažkas stipresnis, įtakingesnis. Teks taikytis ar bent jau skaitytis. Skorpionus tai erzina. Avantiūroms bus palankus rugsėjis. Tai laikas, kai verta plėstis ir augti. Rugpjūtis, rugsėjis žada romantišką, netikėtą pažintį, kuri gali virsti abipuse meile ir būti sutvirtinta santuokos ryšiu.

ŠAULYS. Metai skirti nurimti ir susitelkti. Namų bei šeimos ir artimųjų interesai privalės tapti svarbiausi. Nebus itin palankus metas ieškotis naujos veiklos ar ką nors keisti sename darbe. Sausis ir vasaris bus gana sėkmingi mėnesiai, suteiksiantys šiek tiek vilties, tačiau būtina likti saikingiems ir atsargiems. Kovas, balandis kupini įtampos, nes vienu metu gali būti iškelti itin dideli reikalavimai darbe ir namuose. Labai apgaulingi liepa ir rugpjūtis. Antroje metų pusėje bus svarbu išsiugdyti kuklumą, pakantumą ir pagarbą kitų nuomonei.

OŽIARAGIS. Didžioji metų dalis bus palanki, tačiau nuo trečios dekados gegužė ir visas birželis – šiek tiek pavojingas laikas. Reikėtų pasisaugoti slaptų priešų. Kas yra kas, ko esate verti, parodysite visam pasauliui liepą – tai artėjančių didelių pergalių metas. Tačiau nerizikuokite šį mėnesį priimdami finansinius sprendimus – avantiūros neišdegs, todėl turite būti labai atsargūs ir viską iš esmės apgalvoti. Drąsius finansinius planus atidėkite rugsėjui.

VANDENIS. Metų pradžia pratęs praėjusių metų sėkmę. Tik šiemet ji bus susijusi su materialiomis vertybėmis. Iki balandžio 11 dienos galite tikėtis naudos, tad šis laikas tinkamiausias investicijoms, verslo plėtrai ir geresnės darbo vietos paieškoms. Bet nepamirškite, nes juoda diena aplankys ir jūsų namus. Toks laikas gali ateiti po balandžio 11–osios ir tęstis iki 2011–ųjų galo. Teks mokėti vadinamąsias karmines skolas. Tai pasireikš Vandeniams tuo, kad netikėtai ir be priežasties nustos sektis – pinigų ir meilės srityse.

ŽUVYS. Laukia fantastiški metai – tapsite Zodiako išrinktaisiais! Šia išskirtine proga turite galimybę viską pradėti iš naujo. Tuo pasirūpins Jupiteris, astrologų vadinamas Didžiąja Laime. Taip atsitinka retai, tik kartą per dvylika metų, tad sutelkite visas pastangas: kovokite už savo laimę ir sėkmę asmeniniame gyvenime, meilėje, darbe, karjeroje ir versle, kūryboje.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius