2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Paparacuose“ sužinosite visą tiesą apie Balčiūno santuokas

Jau šį pirmadienį, sausio 12 dieną, 19.15 val. gandų ir intrigų laidoje „Paparacai“ TV3 žiūrovai sužinos visą tiesą apie skandalisto Gyčio Balčiūno dvi santuokas ir skandalą su narkotikais.
Gytis Balčiūnas
Gytis Balčiūnas / TV3 nuotr.
Temos: 1 Vestuvės

 Be to, išsiaiškinsime ar tikras, ar tariamas buvo jo romanas su viena garsiausių Rusijos transvestičių Varvara Zakatova. Tik pirmadienio vakarą įsijungę „Paparacus“ žiūrovai pamatys niekur iki šiol viešai nepublikuotas nuotraukas, kurios šokiruos. Orgijos, narkotikai ir gresiančios skyrybos su antrąja žmona, kuri, pasirodo, Vilniuje gerai žinoma striptizo šokėja! Lyg to būtų negana, „Paparacai“ nutarė pasmalsauti, kaip Gytis komentuoja dienos švieson išlindusius faktus apie jo – kaip vyro už pinigus – karjerą.

Ką tik prasidėjus naujiems metams, skandalai veja skandalus, todėl „Paparacams“ teks išnarplioti dar vieną intrigą. Sausio 12-osios vakare smalsioji laidos kūrybinė grupė aiškinsis, dėl ko Seimo etiketo žinovas Arminas Lydeka kritikuoja etikos sargą Algimantą Salamakiną?
„Algimantas visai neskiria dėmesio savo aprangai – nunešioti, nutrinti marškiniai Seime nedera“, –negaili kolegai kritikos strėlių A. Lydeka.

Griežtai naujųjų seimūnų aprangą vertins ir stilistas Kęstutis Rimdžius. Ką jis patars seimūnams, sužinosite jau visai netrukus.

Taip pat pirmadienio „Paparacuose“ – netikėtai atviras seksualiosios rusaitės Sonios interviu. Ar tikrai ji turėjo romaną su rusų oligarchu Romanu Abramovičiumi? Ar tiesa, kad jos tobulas kūnas suformuotas plastikos chirurgų? Siekdama paneigti šiuos gandus kartu su „Paparacais“ Sonia apsilankė pas kūno skulptorius. Jų verdiktas buvo netikėtas net ir jai pačiai.

TV3 žiūrovų šį pirmadienį laikia staigmena – laidos vedėjų vairą iš „Paparacų“ perima stilingasis Juozas Statkevičius ir egzotiškoji Berneen!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką