-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Paramos koncertas kvies susivienyti dėl Lietuvos senolių

Jau šį penktadienį, sausio 6-ąją, Trijų karalių dieną, 19.10 val., visas Lietuvos muzikos žvaigždynas tiesioginiame paramos koncerte „Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ dedikuos savo gražiausias dainas ir artistiškiausius pasirodymus skurdžiai mūsų šalyje gyvenantiems senoliams ir taip visus TV3 žiūrovus kvies solidariai palaikyti tuos, kam šiandien mūsų palaikymo reikia labiausiai.
Senolė ir Stano
Senolė ir Stano / TV3 nuotr.

Išplatintame panešime spaudai teigiama, kad į labdaros projekto sceną vėl sugrįžtanti Lietuvos estrados primadona Nijolė Tallat-Kelpšaitė duetu su TV3 laidos „Ką manai?“ vedėja Agne Armoškaite atliks ypatingą muzikinį kūrinį.

Paramos koncerto scenoje savo pagarbą ir šilumą senoliams demonstruos žymiausi Lietuvos artistai – koncertui specialius muzikinius pasirodymus ruošia Jazzu, Evelina Anusauskaitė, Linas Adomaitis, Sasha Song ir Nora, Donatas Montvydas ir Petras Geniušas, vaikinų trijulė „Pikaso“, jaunieji Lietuvos artistai ir dar kitų žvaigždžių. Senoliams ir visiems TV3 žiūrovams šoks populiariausio Lietuvoje šokių projekto „Šok su manimi“ poros.

Aukoti oriai senatvei kvies ne tik koncerto vedėjai – aktorė Gabija Ryškuvienė ir TV3 laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis, bet ir iškiliausios Lietuvos asmenybės, tarp kurių – prezidentas Valdas Adamkus, kuris šiemet vargingai gyvenantiems senoliams sostinėje dalino nemokamą paramos projekto sriubą.

Koncerte bus pristatytos akimirkos iš gruodį vykusios socialinės iniciatyvos „Maistas ant ratų“, kurios pagrindinis tikslas – parodyti dėmesį skurdžiai gyvenantiems Lietuvos senoliams ir pasirūpinti jais, pavaišinti karštu valgiu.

Pernykštės akcijos metu surinktos lėšos buvo panaudotos įgyvendinant socialinius senelių globos projektus „Maistas ant ratų“ ir „Socialinė savanoriška pagyvenusių žmonių slauga namie“ – 24-iuose Lietuvos miestuose gyvenantiems senoliams į namus atvežta per 108 000 porcijų karšto valgio, juos lankė socialinės slaugės.

„Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ labdaros koncertas sausio 6 d., Trijų Karalių dieną, 19.10 val. tiesiogiai per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius