Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 11, 15:59

Pareigytė atskleidė, kodėl įsimylėjo krepšininką

Ruošiantis grandioziniam LNK pramoginio šou „Baras pas Violą“ atidarymui, kunkuliavo tikros aistros. Buvo pralietas pirmasis kraujas. Baro administratorius Mariukas (aktorius Marius Jampolskis) ilgai laižėsi žaizdas, likusias po susidūrimo su baro savininkės Violos (aktorė Violeta Mičiulienė) meilužiu Alfuku (aktorius Ramūnas Šimukauskas). Kai bare virė nesutarimai, atidarymą kėsinosi sužlugdyti užkietėjęs kyšininkas, valstybės inspektorius (aktorius Saulius Siparis).
Nijolė Pareigytė
Nijolė Pareigytė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Situacija įtempta: į baro atidarymą netrukus jau turėjo rinktis svečiai – Giedrius Leškevičius, Rolandas Vilkončius, Kristupas Baublys, Živilė Vaškytė, Ugnė Skonsmanaitė, Agnė Zacharevičienė, „69 danguje“ merginos.

Praradusi viltį atidaryti barą, Viola ėmėsi savojo plano. Baro savininkė iš į svečius užsukusio Seimo nario Juliaus Veselkos bandė išpešti receptą, kaip išgyventi krizę. Bare aplinka neįpareigojanti, tad netrukus kalba pasisuko apie meilės reikalus.

„Kai pirmą kartą ji įžengė į salę, aš pasakiau, ši mergina bus mano žmona. Po to viename vakarėlyje pasiūliau jai tekėti už manęs“, – atvirai apie didžiąją gyvenimo meilę pasakojo J. Veselka.

Ekonomikos mokslų daktaro patarimų Violai neužteko. Į kokius barus traukia Lietuvos pramogų pasaulio grietinėlė? Tik trečiadienį sužinosite, kokios pasilinksminimo vietos labiausiai patinka grupės „69 danguje“ narei Nijolei Pareigytei ir jos mylimajam, krepšininkui Artūrui Jomantui. Be to, N. Pareigytė atskleidė, kodėl pasirinko krepšininką, o ne barmeną.

„Mergaičių tiek daug nelaksto aplinkui. Bent jau aš nepastebėjau... Manau, kad krepšininkas geriau“, – savo pasirinkimo motyvus dėstė žinoma dainininkė.

Tuomet, kai turėjo nugriaudėti baro atidarymo fanfaros, į svečius susirinkusių žvaigždžių veidus perkreipė nuostaba. Tokio siurprizo jie greičiausiai nepamirš visą likusį gyvenimą. Kuo visko mačiusias žvaigždes nustebino barą atidaranti Viola? 

Neeilinė meilės istorija, deginanti aistra moterims, viską žlugdanti trauka pinigams, populiariausi pasauliniai šlageriai ir žinomiausios Lietuvos žvaigždės netikėtuose vaidmenyse – visa tai naujajame LNK pramoginiame šou „Baras pas „Violą“, trečiadienį, 20.30 per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką