2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Parfumeriją dievinanti D.Bosas – apie geriausią kvapą savo gyvenime ir kuo niekada nesikvėpintų

Trakų Vokės dvare šią savaitę vykusiame ištaigingame renginyje tarp daugiau nei 100 svečių buvo galima sutikti ir Dianą Bosas. Ji su dukra Maria Randers čia užsuko pasidomėti parfumerijos naujienomis. Palangoje gyvenanti stilingoji verslininkė atskleidė, koks kvapas yra geriausias jos gyvenime ir kaip ji derina kvepalus norėdama sukurti neišdildomą įspūdį.
Daina Bosas ir Maria Randers
Daina Bosas ir Maria Randers / Dariaus Kučio nuotr.

D.Bosas sako kvepalų parduotuvėje galinti praleisti valandų valandas. O norėdama išgauti tobulą savo aromatą, ties vienais kvepalais niekada neapsistoja, rašoma pranešime spaudai.

„Kvapai mano gyvenime man yra absoliučiai viskas – kvepalų butikuose tiesiog prarandu laiko nuovoką ir niekada nesirenku to, kuo kvepinasi dauguma. Vis tik, kai kuriu savo dienos kvapą, renkuosi jį miksuoti iš kelių skirtingų kvepalų buteliukų. Turiu penkis ar šešis geriausius savo kvepalus, kuriuos kartu derinu kiekvieną dieną, kad išgaučiau tobulą aromatą.

Mano kvapai gilūs, nišiniai ir jau gali vadintis sunkiąja artilerija. Galiu pasakyti, kad jau tikrai turiu išlavintą uoslę ir drąsiai galiu žaisti šiuos kvapų žaidimus, nebijodama prašauti pro šalį“, – apie savo kvapus pasakoja verslininkė Daina Bosas. Su šypsena ji įvardijo, vis tik koks kvapas yra geriausias jos gyvenime: kaip ir daugeliui įsimylėjusių moterų – tiesiog jos vyro.

Dariaus Kučio nuotr./Daina Bosas ir Maria Randers
Dariaus Kučio nuotr./Daina Bosas ir Maria Randers

Į Trakų Vokės dvarą, kur Saugirdas Vaitulionis pristatė savo pirmus kvepalus „Charme d‘Ambre“, atvyko didžiulis būrys garsenybių: atlikėja Natalija Bunkė su vyru Edgaru, nuomonės formuotojos Karolina Meschino, Indrė Stonkuvienė, iš Paryžiaus atskridusi Deimantė Kazėnaitė, Inidė Jasnauskaitė, Kristina Ivanova, laidų vedėjos Gintarė Gurevičiūtė, Rūta Mikelkevičiūtė, Gerda Žemaitė, modeliai Solveiga Mykolaitytė, Kotryna Kazlovaitė, Karolina Toleikytė, Simona Starkutė, verslininkas Ramūnas Vyšniauskas, stilistė Milda Metlovaitė bei daugelis kitų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką