Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Paskui Ingą Valinskienę į „Žvaigždžių duetus“ – ir Andrius Butkus

Šokėjas Andrius Butkus negali gyventi be Ingos Valinskienės. „Žvaigždžių duetų“ komisijos nare tapusi Inga į muzikinį projektą atviliojo ir Andrių Butkų.
Inga Valinskienė ir Andrius Butkus
Inga Valinskienė ir Andrius Butkus / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.

„Norėčiau su Inga padainuoti, save išbandyti. Bet kadangi esu kuklus, pasakysiu, kad dainuoti nemoku. Nors iššūkiai man patinka. Su Inga dainuoti būtų smagu, ji šarminga, charizmatiška, visada traukianti akį, puiki dainininkė“, – prisipažįsta šokėjas. 

Gali būti, kad Andriaus svajonė išsipildys ir jau šį šeštadienį jiedu su Inga Valinskiene uždainuos „Žvaigždžių duetų“ scenoje. Jie net renkasi dainą – lyrišką romansą iš vieno kino filmo, kurį atliktų šokdami Vienos valsą.

Progų susitikti su I.Valinskiene bus ne viena – ne tik projekto premjera. Žinomas šokėjas visą sezoną dirbs LNK muzikinio šou „Žvaigždžių duetai“ choreografu, o Inga Valinskienė – komisijos nare.

„Padėsiu poroms paruošti visą šou – pagal kūrinį rinksimės šokį, choreografiją. Stengsiuosi, kad pasirodymas scenoje nebūtų tik dainavimas, bet ir smagus reginys“, – sako A.Butkus. Jis jau pradėjo repeticijas su Mariaus Gelažniko ir Baibos Skurstenės, Vitalijaus Cololo ir Natalijos Zvonkės poromis, kurios intensyviai ruošiasi premjerai.

Šį šeštadienį prasidėsiančiuose „Žvaigždžių duetuose“ pasirodys ryškios ir įspūdingos dainavimo entuziastų ir profesionalų poros, tarp kurių – modelis Jurgita Tvarijonaitė ir grupė „el Fuego“, treneris Jeanas Claude'as Edorhas ir grupė „69 danguje“, aktorius Gintaras Mikalauskas ir Violeta Tarasovienė, vadybininkė Giedrė Balutytė ir Vilius Tarasovas, verslininkė Irena Matijošaitienė ir Ovidijus Vyšniauskas, choro „Ave Vita“ meno vadovas ir dirigentas Kastytis Barisas ir Vaida Genytė.

„Žvaigždžių duetai“ – jau šį šeštadienį 19 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius