Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Paviešintas skandalingo Jonatano pasirodymo „X Faktoriuje“ vaizdo įrašas: žiūrėkite

Pirmadienį „X Faktoriaus“ kūrėjai išplatino visų vienuolikos dalyvių, kurie sekmadienio vakarą dainavo tiesioginiame šou eteryje, pasirodymų vaizdo įrašus. Tarp jų – ir skandalu tapusio Jonatano Kazlausko pasirodymo. Vaikinui scenoje nepasisekė: jis užmiršo dainos žodžius, nebežinojo, šokti ar dainuoti, prašė palaukti, tačiau reikėjo tęsti.
Jonatanas Kazlauskas
Jonatanas Kazlauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ketvirtojoje tiesioginėje „X Faktoriaus“ kovoje susirungė 11 dalyvių. Šou paliko merginų grupė „Ka/Va“. 

Bene iki paskutinės transliacijos minutės savo likimo nežinojo ir Sauliaus Prūsaičio mokinys konkurse Jonatanas Kazlauskas. Jaunuolis bijojo iškristi, mat jo pasirodymas scenoje buvo itin nesėkmingas

Jonatanas scenoje atliko Justino Bieberio hitą „Sorry“. Šįkart anksčiau mažai scenoje judėjęs atlikėjas buvo paprašytas per pasirodymą ne tik dainuoti, bet ir šokti.

Nesėkmingo Jonatano pasirodymo tiesioginiame eteryje įrašą žiūrėkite čia:

VIDEO: Jonatanas | X Faktorius 2015 m. LIVE | 15 serija

Atrodė, kad Jonatanui šokti neturėtų būti problema: anksčiau vaikinas net trejus metus mokėsi šokio paslapčių, savo įgūdžius demonstravo prieš pasirodymą rodytame televizijos reportaže. 

Tačiau įtampa scenoje padarė savo: vos užgrojus pirmiesiems kūrinio akordams susijaudinęs ir šokti, ir dainuoti bandęs Jonatanas, pamiršo dainos žodžius. Sutrikęs vaikinas rankomis užsidengė veidą, netruko paprašyti pradėti iš naujo. „Palaukit...“ – sakė jis. 

Tačiau niekas nelaukė – reikėjo tęsti pasirodymą. Jis tai daryti ir bandė, bet ir vėl klydo: iš jaudulio painiojo dainos žodžius, nesyk juos vėl pamiršo. 

„Viskas užsiblokavo, galvoje liko tik tuštuma. Gal per didelis nuovargis... Visas dienas nuo ryto iki vakaro repetavau. Per repeticijas nebuvo nieko panašaus. Visi buvo išsižioję po mano pasirodymo, nežinau, kodėl taip nutiko. Net muzikos negirdėjau, viskas išnyko. Prisiminiau, kad esu tiesioginiame eteryje, ir galvojau „o siaube“, – iškart po pasirodymo scenoje Žmonės.lt sakė Jonatanas.

Vis dėlto panašu, kad televizijos žiūrovai J.Kazlauską tikrai labai mėgsta: gausiai balsavo už atlikėją ir neleido jam iškristi iš šou. Pasitaisyti žiūrovų akivaizdoje Jonatanas bandys kitą savaitę, mat ir vėl dainuos tiesioginiame eteryje. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius