2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pavogtus S.Prūsaičio dviejų mersedesų veidrodėlius „atpirko“ „X Faktoriaus“ teisėjai

Nors Kalėdos jau praėjo, „X Faktoriaus“ teisėjai dovanas mėgsta dovanoti be progos, tiesiog dėl savo geros širdies. Sekmadienio vakarą tiesioginės transliacijos metu Marijonas Mikutavičius, Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Saulius Urbonavičius-Samas staigmeną padarė nuo ilgapirščių vagių nukentėjusiam kolegai Sauliui Prūsaičiui.
Saulius Prūsaitis
Saulius Prūsaitis / Vido Černiausko nuotr.

Penktadienio rytas Sauliui Prūsaičiui prasidėjo itin nemaloniai – vagys apniokojo jo ir žmonos, dizainerės Agnės Kuzmickaitės „Mercedes-Benz“ automobilius. Pramogų pasaulio pora iš ryto pasigedo abiejų jų mašinų veidrodėlių, šie buvo išlupti.

„Liūdna, nes pastaruoju metu tokių vagysčių apskritai padaugėjo, ypač paklausios tapo prabangesnės mašinos. Aišku, vagys neliečia to, kas pigu ar nepaklausu, todėl ir remontas kainuos – šie dalykai nėra pigūs“, – 15min tąkart kalbėjo S.Prūsaitis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Saulius Prūsaitis nukentėjo nuo vagių: apniokoti du šeimos mersedesai

Kad Saulius taip neliūdėtų, kiti „X Faktoriaus“ teisėjai sumanė padaryti jam staigmeną. Tiesioginės transliacijos metu jie dainininkui padovanojo keturis veidrodėlius – du jam, o kitus du – žmonai Agnei.

Tiesa, gi toks kilnus trijų linksmųjų teisėjų elgesys nepraeis be paslėptos minties ar net mažos pašaipos. S.Prūsaitis gavo paprastus, o ne automobiliui skirtus veidrodėlius.

Vido Černiausko nuotr./Marijonas Mikutavičius, Jazzu, Saulius Prūsaitis
Vido Černiausko nuotr./Marijonas Mikutavičius, Jazzu, Saulius Prūsaitis

„Sauliau, mes irgi turim širdį, suprantam, kaip tau skauda... Veidrodėlis nuo manęs“, – sakė Saulius Urbonavičius-Samas. Ir jo pavyzdžių pasekė Jazzu ir Marijonas – taip pat įteikė veidrodėlius.

„Dabar aš kiekvieną mėnesį dovanosiu Lietuvai veidrodėlius“, – juokavo Saulius Prūsaitis.

Laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis paklausė, kokie gi buvo jo veidrodėliai – su rankenomis ar be jų. „Panašūs“, – atsakė S.Prūsaitis.

„Mes tau todėl padovanojom, kad ryte atsibudęs pūsteltum į veidrodėlį ir pažiūrėtum, ar dar gyvas“, – juokėsi Marijonas Mikutavičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką