Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 12 21, 11:54

Per LNK – generalinė Naujųjų pokylio repeticija

Sakoma, kaip sutiksi Naujuosius, tokie bus visi metai. Tiek daug lemiančiai šventei būtina deramai pasiruošti. Suprasdama tai, likus keturioms dienoms iki 2010-ųjų, LNK skuba į pagalbą savo žiūrovams ir kviečia į generalinę Naujųjų metų pokylio repeticiją „Keturios dienos iki Naujųjų“.
Rūta Mikelkevičiūtė generalinėje repaticijoje
Rūta Mikelkevičiūtė generalinėje repaticijoje / LNK nuotr.

Grandioziniame LNK šou-karnavalo šėlsmas ir spindesys, cirko magija ir svaigulys, kabareto trenksmas ir siautulys. Palubėse skraidys liepsnojantis Kalėdų senelis ir karūnuota Rūta Mikelkevičiūtė, dėl vietos scenoje varžysis balti karveliai ir baltas žirgas, fakyrus keis magai, iliuzionistus – akrobatai, braziliško karnavalo šokėjas – „Olialia pupytės“ ir „Olialia“ žirnis, didumo sulig Puntuku. 

Grimerinėje LNK žvaigždes grimuos ir smegenis jiems pudruos Kristina Kazlauskaitė, paradui vadovaus režisierė Violeta Mičiulienė.

„Nepraleiskit unikalios galimybės Naujus metus sutikti keturioms dienom anksčiau laiko. Įženkit į Naujuosius dar su lietuviška atomine elektros energija. Čia – didžiausias šventinis  kablys: pagavai ir veža, juk keturios dienos ir Nauji“, – kviečia renginio prodiuserė Jurga Pukenytė.

Šventinis koncertas „Keturios dienos iki Naujųjų“ – gruodžio 27-ąją, 19 val. per LNK.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką