Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Petras Geniušas ir „Žvaigždžių duetuose“ išgarsėjusi Giedrė Tamulionienė koncerte pagerbė velionę Amy Winehouse

Liepos 23 dieną visame pasaulyje muzikos žvaigždės Amy Winehouse gerbėjai minėjo atlikėjos pirmąsias mirties metines. Talentingoji dainininkė praėjusių metų liepą mirė Londone, savo namuose, apsinuodijusi alkoholiu.
Giedrė Tamulionienė
Giedrė Tamulionienė / Mariaus Žičiaus nuotr.

Atlikėja savo karjerą pradėjo 2003 metais albumu „Frank“, būdama 20-ies. Tačiau labiausiai ji išgarsėjo 2006 metais su disku „Back to Black“. Ir nors nuo jos gyvenimo nebuvo atsiejamos problemos dėl alkoholio ir narkotikų, pirmadienio vakaras buvo skirtas prisiminti tik gražiausias jos gyvenimo akimirkas. 

Įspūdingo balso savininkės atminimas Vilniuje buvo pagerbtas koncerte „For the Lost Souls“. „Piano.lt“ koncertų salėje susirinkusiems muzikos mylėtojams garsiausias Amy dainas atliko LNK projekte „Žvaigždių duetai“ išgarsėjusi Giedrė Tamulionienė, pianistas Petras Geniušas ir gitaristas Mantas Zigmantas.

Jaukioje ir pritemdytoje aplinkoje degė žvakės, skambėjo pritilę susirinkusiųjų balsai, o iš ekrano žvelgė romantiška ir paslaptinga A.Winehouse.

„Šiandien susirinkome paklausyti Amy Winehouse dainų. Lygiai prieš metus ji mus paliko, labai gaila, bet toks yra gyvenimas. Ji yra viena geriausių naujojo tūkstantmečio Didžiosios Britanijos vokalisčių, apie kurią nuolat rašydavo bulvaras ir visa kita žiniasklaida, nes jis daug gėrė, buvo draiviška ir faina pana, kuri norėjo pabėgti nuo išgyvenamos vidinės dramos“, – koncertą pradėjo vakaro vedėjas, „Piano.lt“ direktorius Aleksandras Šimelis.

O maestro P.Geniušas nusijuokė, kad Amy jam yra labai žavi dėl to, kad mokėjo labai gražiai keiktis. „Tas žodis iš F raidės yra daug lengvesnis, nei rusiški keiksmažodžiai“, – šmaikštavo pianistas ir nusikeikė. Jis taip pat dar kartą priminė, kad dainininkė buvo alkoholikė, todėl šį pirmadienio vakarą privalu už ją pakelti po taurę.

Koncerto metu G.Tamulionienė pakeitė net tris sukneles. Visas jos sukurtos dizainerės Julijos.

A.Winehouse skirto vakaro metu buvo atliktos garsiausios ir jausmingiausios jos dainos, atspindinčios Amy išgyvenimus: „Best Friend“, „Me And Mr. Johnes“, „Fuck Me Pumps“, „To Know him Is To Love Him“, „Rehab“, „Back To Black“ ir kitas.

Mariaus Žičiaus nuotr./Akimirka ia koncerto
Mariaus Žičiaus nuotr./Aleksandras Šimelis, Petras Geniušas, Mantas Zigmantas ir Giedrė Tamulionienė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius