Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Pianistas Petras Geniušas susituokė su ilgamete drauge, grafike Kristina Norvilaite

Vilniuje santuokų rūmuose susituokė garsusis pianistas Petras Geniušas (53) ir knygų dailininkė Kristina Norvilaitė (36). Vestuvės įvyko praėjusį ketvirtadienį, nuotraukas išvysite naujausiame žurnale „Žmonės“.
Petras Geniušas ir Kristina Norvilaitė
Petras Geniušas ir Kristina Norvilaitė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Esu nusiteikusi labai džiugiai, nuotaika puiki!“ – šypsodamasi po tuoktuvių ceremonijos portalui Žmonės.lt sakė K.Norvilaitė.

Pasiteiravus, ar nebuvo nerimo dėl to, kad visą naktį prieš vestuves lijo lietus ir griaudėjo perkūnija, moteris patikino, kad kaip tik džiaugiasi, jog karščiai atlėgo, nes visi svečiai jaučiasi patogiau ir gaiviau.

„Kaip tik džiaugiausi, kad lijo, nes visiems dabar nekaršta, visi gerai jaučiasi“, – patikino ji.

Vestuvėms nuotaka pasirinko baltą, aukso spalvos papuošimais dekoruotą suknelę iki žemės. „Puošiausi pati – suknelę įsigijau jau pasiūtą, o puokštę padovanojo sesuo“, – šypsodamasi sakė Kristina.

Po vestuvių – iškart į darbus. Mes – menininkai, todėl mums poilsis – tai kūryba.

Nuo jos vyro P.Geniušo veido taip pat nedingo šypsena – jis mielai priiminėjo sveikinimus, juokėsi ir atrodė visiškai atsipalaidavęs. „Jaučiuosi puikiai, maniau, kad bus baisiau, bet nuotaika išties pakili!“ – patikino jis.

„Išties labai ramu širdy, nėra jokių blogų emocijų“, – jam paantrino ir sutuoktinė.

Pasiteiravus, kur pora planuoja kopinėti medų, juodu tik juokėsi – atostogų neplanuoja, nes tiesiog yra labai užimti žmonės, o ir poreikiai jiems, menininkams, kitokie – tą patikina tarsi surepetavę iš anksto, nė kiek nedvejodami.

„Po vestuvių – iškart į darbus. Mes – menininkai, todėl mums poilsis – tai kūryba“, – vienbalsiai patikina abu, o nuo veidų nė akimirkai neblėsta šypsenos.

Lydėjo dukra

Ceremonijos metu nuo K.Norvilaitės ir P.Geniušo nesitraukė ir judviejų dukra: ne vienerius metus artimai bendravę P.Geniušas ir K.Norvilaitė turi devynerių metų dukrą Laurą, kuri tėvų santuokai buvo dailiai papuošta balta suknute.

P.Geniušui dukra – antras vaikas, su buvusia žmona, Rusijos pianiste Ksenija Knorre (60) jiedu turi sūnų, garsų pianistą Luką Geniušą (23).

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Petras Geniušas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Petras Geniušas

Lukas Geniušas – talentingas pianistas, gyvenantis pas savo motiną K.Knorre Maskvoje ir studijuojantis savo močiutės, žinomos profesorės Veros Gornostajevos klasėje Maskvos P.Čaikovskio konservatorijoje.

Už plačią koncertinę ir kūrybinę veiklą, P.Geniušas buvo įvertintas Lietuvos nacionaline meno ir kultūros premija (1992 m.) ir Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (WIPO) premija (2004 m.). 2011 m. Petras Geniušas apdovanotas Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius