Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 10, 16:15

„Pikaso“ ir „Blogos mergaitės“. Pro rakto skylutę

Prieš kelias savaites per įspūdingą koncertą Klaipėdoje pristatyti naujieji muzikos grupės „Pikaso“ nariai pramogų pasaulyje debiutavo su itin erotišku vaizdo klipu. Interviu žurnalui „Privatu!“ metu vienas iš narių Deividas Bastys (23) prasitarė, kad iš naujųjų „pikasų“ galime tikėtis bet ko. Naują puslapį lietuviškos muzikos istorijoje atverčia merginų kolektyvas „Blogos mergaitės“. Tiesa, dabar grupė vadinsis tiesiog BM. O joje net 4 naujos narės, kurias mums pristatė merginų prodiuseris Žilvinas Žvagulis (45).
"Pikaso "
"Pikaso " / Algirdo Kubaičio nuotr.

„Pikaso“: „Dėl gerbėjų galime ir patys apsinuoginti...“

Deividai, pramogų pasaulį sudrebinote erotišku vaizdo klipu, kuriame šoka pusnuogės merginos. Kaip manai, tai gera pradžia grupei?

Manau, mums reikia išsiskirti. Skandalingas vaizdo klipas, kuriame nestinga nuogo kūno ir žiupsnelio vulgarumo, yra geras žingsnis. Vieniems jis patinka, kiti jo nemėgsta, tačiau žmonės apie tai kalba. Savo pasiekėme.

Buvusieji „pikasai“ buvo labai teigiami. Ar galima tikėtis, kad būsite kitokie ir dainuosite ne tik graudžias dainas?

Stengsimės būti visokie. Nežinau, ar bus daug skandalų, tačiau tikrai nežadame būti nuobodūs tipai, kurie stovės vienoje vietoje ir dainuos daineles. Mūsų pasirodymai bus kupini choreografijos ir veiksmo.

Kokią ateitį pieši naujos sudėties grupei „Pikaso“?

Negaliu sakyti, kad mūsų pirmtakai neturėjo gerbėjų. Juos iš tikrųjų dievino. Mes sieksime išlaikyti ir ankstesnę auditoriją, ir sužavėti daugiau klausytojų.

Jeigu Jūsų gerbėjos iškeltų ultimatumą ir sakytų: „Kadangi jūsų klipe apsinuogino būrys merginų, nusimesti drabužius turite ir jūs.“ Ką joms atsakytumėte?

(Juokiasi.) Drąsiai pasakysiu už visus narius: dėl gerbėjų padarytume bet ką!

Kaip sutaria naujieji „pikasai“?

Puikiai leidžiame laiką, bendraujame. Džiaugiuosi, kad atitinka mūsų charakteriai. Visi drauge galime ir sporto salėje laiką leisti, ir naktiniame klube linksmintis. Vienas kitą puikiai papildome ir esame vieningas kumštis. Manau, tai gali būti mūsų sėkmės paslaptis (šypteli).

Mūsų žiniomis, tik Tu vienintelis iš grupės narių turi ilgametę draugę. Tomas ir Haroldas yra vieniši, tiesa?

Gal jie ir turi merginas, tačiau neviešina to (juokiasi). Kita vertus, Lietuvoje nieko nenuslėpsi. Kam bus labai įdomu, viską susižinos.

O ar Tavo mergina Agnė neprieštaravo Tavo sprendimui tapti „Pikaso“ nariu?

Labai gerbiu savo merginą, tačiau jos leidimo neprašiau, nes neprivalėjau to daryti. Mano gyvenimo tikslas yra muzikuoti. Ir tai man yra pirmoje vietoje.

PIX studijos nuotr./„Blogos mergaitės“
PIX studijos nuotr./„Blogos mergaitės“

„Blogos mergaitės“: „Papais jos nedainuos!“

Žilvinai, kodėl buvo atrinktos būtent šios 4 merginos?

Todėl, kad nebuvo geresnių (šypteli). Žinai, gražių mergų aš prisižiūriu naktiniame klube „Absento fėjos“. O grupei BM reikėjo, kad merginos būtų balsingos, gerai judėtų scenoje ir pažinotų natas. Žinoma, labai svarbu, kad būtų gražios. Tokias ir radome.

Tai šitos merginos papais nedainuos...

Tikrai ne. Aš kitur prisižiūriu merginų, kurios dainuoja papais. Apskritai visi mūsų leidybinės kompanijos muzikantai moka dainuoti gyvai. Ir buvusios „Blogos mergaitės“ galėjo padainuoti be instrumentinio pritarimo. Niekada nekvietėme bendradarbiauti merginų tik dėl grožio. Tam yra skirti gražuolių konkursai.

Kokios užduotys yra keliamos grupei BM?

Nežinau svarbesnės užduoties nei tapti klausomam ir populiariam. Manau, tai svarbu kiekvienam Lietuvos atlikėjui.

Bet, Žilvinai, ar šiais laikais įmanoma tik gerai dainuojančioms, tačiau ne skandalingoms atlikėjoms prasimušti į didžiąją sceną?

Nesame ta kompanija, kuri moka kurti skandaliukus. Jeigu nepavyks išpopuliarinti šių merginų, nieko nepadarysi. Bet viliuosi, jog vieną dieną pajudės ledai, ir pavyks sužibėti balsingoms ir gražioms merginoms, o ne skandalistėms. BM merginų neversime specialiai kurti intrigų, jei viena ar kita kažkur paslys, tai viskas bus natūraliai, o ne dirbtinai sukurta.

Turbūt atsiras manančiųjų, kad merginos į grupę pateko per Žvagulio lovą. Ką tokiems galėtum atsakyti?

Tegul tokie skeptikai visko klausia Starošaitės (Žilvino žmonos – aut. past.). Ji irgi buvo komisijoje. Taigi visiems smalsuoliams Irena atsakys į klausimus ir atskleis, kokiu adresu stovi mano lova (juokiasi).

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką