15min be reklamos
2022 11 28, 10:45

Pirmą kartą apie skyrybas prabilusi Oksana Pikul: „Kartu negyvename jau pusantrų metų“

Atlikėja Oksana Pikul pirmąsyk viešai prabilo apie skyrybas su krepšininku Simu Jasaičiu. Ji patikino, kad tai – ne gandai – pora kartu negyvena jau pusantrų metų.
Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis / BNS foto nuotr.
Oksana Pikul ir Simas Jasaitis

„Supratau vieną paprastą dalyką – ne visuomenės požiūris man į lovą kavą atneš ir pasirūpins manimi, todėl nusprendžiau, kad verta pagalvoti apie savo vidinę būseną ir žengti tokį žingsnį. Tikrai stengiausi iki pat galo, iki paskutiniųjų stengiausi, tačiau kuomet jau partneris nebenorėjo, nebeliko nieko kito kaip tik išsivaikščioti, todėl man, ko gero, širdies tiek ir neskaudėjo“, – laidoje „Nuo... Iki...“ apie skyrybas su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu pasakojo Oksana Pikul.

Tai pirmas kartais kai 38-erių verslininkė, vizažo specialistė bei grupės „Naujosios pupytės“ lyderė ir atlikėja Oksana Pikul po kelerius metus trukusios tylos prabilo apie asmeninį gyvenimą.

Moteris oficialiai patvirtino jau metus sklandžiusius gandus – po dešimt metų trukusių santykių, iš kurių beveik 8-eri santuokoje, ji skiriasi su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu ir verčia naują baltą lapą.

„Mes kartu su vyru nebegyvename jau pusantrų metų...“, – atskleidė Oksana.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką