Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Pirmą kartą „Žvaigždžių duetuose“ – vyriškas duetas

Kitą savaitę startuosiantis LNK muzikinis projektas nustebins netikėtu duetu. Tarp dešimties naujų porų, metančių iššūkį didžiajai scenai, – ir pirmasis „Žvaigždžių duetų“ istorijoje vyrų duetas.
Artūras Orlauskas
Artūras Orlauskas / „Scanpix“ nuotr.

Praėjusį sezoną „Žvaigždžių duetuose“ pasirodė pirmasis moterų duetas – Rūta Ščiogolevaitė ir Kristina Savickytė. Rūta ir Kristina sulaukė daug publikos simpatijų ir puikių komisijos vertinimų.
Dabar žiūrovai pirmą kartą galės stebėti humoristo, politiko, verslininko Artūro Orlausko, pravarde Zakarausko, ir „Rondo“ muzikanto Aleksandro Ivanausko pasirodymus.

Aleksandras ir Artūras pažįstami kelis dešimtmečius, susitikimas LNK „Žvaigždžių duetuose“ jiems nebus staigmena, tačiau jiedu čia uždainuos pirmą kartą.

„Visi svajoja padainuoti duetu su tokiais kaip L.Pavarotti, P.Domingo ar Stingas. O mano svajonė buvo uždainuoti su Zakarausku. Niekada nesu dainavęs su Artūru, o jis toks talentingas. Jei žmogus visą gyvenimą vienas sutraukia pilnas sales žmonių, manau, tai daug ką pasako“, – apie būsimą partnerį kalbėjo A.Ivanauskas.

„Aleksandras turi puikiai išlavintą skonį, ne toks kaip šiuolaikiniai popmuzikos atstovai, jis daug pažangesnis ir racionalesnis. Manau, jo darbo kokybė atsispindės mūsų duete. Be to, Aleksandras išsiskiria puikiu humoro jausmu“, – šypsodamasis apie būsimąjį partnerį kalbėjo A.Orlauskas.

Jis pažadėjo rūpintis sceniniu įvaizdžiu, personažų kūrimu, o Aleksandras – daryti teatrą iš muzikinės pusės.

Artūras Zakarauskas prieš ketverius metus atsisveikino su didžiąja scena ir pasuko į politiką bei verslą. Jis yra Kauno rajono savivaldybės tarybos narys, dirbo vicemeru.

„Tai – ne grįžimas į sceną. Su ja jau atsisveikinau. Tai – tik nuotykis“, – sakė politikas.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius