Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Pirmąją Kalėdų dieną TV3 žiūrovų pasiners į pasakišką užburtojo piratų laivo istoriją

Gražia tradicija tapęs labdaros projektas „Išsipildymo akcija 2009“ jau septintą kartą kviečia geros valios žmones nelikti abejingiems ir paaukoti likimo nuskriaustiems vaikams. Beveik tris mėnesius trunkančią akciją kasmet vainikuoja ypatingas koncertas, kurio vaikai laukia ištisus metus. Jo tikrai verta laukti, nes tą vakarą scenoje pasirodys daugiau nei šimtas atlikėjų. Jie dovanoja dainas ir šokius tiems, kurių mažosios širdelės džiaugiasi atradusios mažus stebuklus.
Deivydas ir Natalija Zvonkai „Išsipildymo akcijos“ finaliniame koncerte
Tradicine tapusios „Išsipildymo akcijos“ finaliniame koncerte bus pasakojama piratų istorija. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Šiemet, mes tęsiame praeitų metų tradiciją ir su TV3 žiūrovais sveikinsimės nuo pat ryto, o gero vakaro linkėsime ir atsisveikinsime vėlai vakare, po šventę vainikuosiančio finalinio koncerto. Pirmąją Kalėdų dieną 10 val. prasidės tiesioginis telemaratonas, o iš TV3 studijos sveikinsis net aštuoni puikiai pažįstami vedėjai. Nomeda Marčėnaitė, Marijus Mikutavičius ir Livija Gradauskienė, Aušra Kilkuvienė, Gediminas Jaunius, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė ir Rokas Petkevičius ir Larisa Kalpokaitė. Taip pat sveikinimo žodžius tars Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, kiti žymūs visuomenės veikėjai ir „Išsipildymo akcijų“ herojai bei jų globėjai. Per visą šį laiką kartu papasakosime šių metų skaudžias istorijas ir su dideliu nekantrumu lauksime įspūdingo akcijos finalo“, – sako TV3 ir SEB banko inicijuojamos akcijos koordinatorė Jolita Vitkauskaitė.

Šventinę dieną tiesioginę telemaratono transliaciją užbaigs 19.00 val. prasidėsiantis „Išsipildymo akcijos 2009“ koncertas. Penki drąsūs piratai ir geroji burtininkė Larisa papasakos mažiesiems ir jų tėveliams paslaptingą užburtojo piratų laivo istoriją. Kapitonas Leo, bocmanai Džiugas, Džeikobas ir Edis bei žavioji Jurgita į sceną kvies daugiau nei šimtą atlikėjų.

„Kalėdinio „Išsipildymo akcijos 2009“ koncerto artistai sveikinsis iš mano buveinės. Čia nebūna nei šalčio, nei speigo ir net per Kalėdas karaliauja vasara. Čia vaikai niekada neperšąla, todėl mes visi linksmi ir laimingi. Noriu jums pasiųsti didelės šilumos ir laimės iš šio amžinos vasaros krašto“, – sveikinimus skuba žerti laivo burtininkė.

Prie ypatingų Kalėdinių sveikinimų, savo dainas dovanodami linkėjimus siųs žymiausi Lietuvos pramogų scenos atstovai. Šventinį pirmosios Kalėdų dienos vakarą dainuos Rytis Cicinas, Irena Starošaitė, Andrius Rimiškis ir Žilvinas Žvagulis, N.E.O, Stano, Eglė Jurgaitytė, Lina Joy, „Studentės“, Violeta ir Vilius Tarasovai, Inga Valinskienė, Natalija ir Deivydas Zvonkai“, „Yva“, „69 danguje“, Rūta Ščiogolevaitė ir orkestras „Trimitas“, „Kastaneda“, Neda, Mundis, Alanas Chošnau ir Linas Adomaitis, Evelina Anusauskaitė, Viktorija Perminaitė, Česlovas Gabalis ir Simona Milinytė, „Pikaso“, Stasys Povilaitis, Mantas, Gabrielė, Sasha Son(g). Specialias dainas, kaip ir pridera narsiems jūrų kovotojams bei geriesiems plėšikams, atliks koncerto vedliai – Leo, Jurgita Jurkutė ir Jokūbas Bareikis.

Spalvingo finalinio „Išsipildymo akcijos 2009“ renginio idėjos autorė – Rasa Micachienė, žvaigždžių neatpažįstamai pakeisto stiliaus kūrėja – Jolanta Rimkutė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius