Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Paskutinė akcijos diena.
Išbandyti

Pirmieji „Vaikų balso 2011“ favoritai: „69 danguje“, Kauno „Šampaninis“ choras ir „Kvinta“!

Pirmąją TV3 projekto „Vaikų balsas 2011“ kovą dėl „Vaikų metų grupės“ laimėjo „69 danguje“, Kauno „Šampaninis“ choras ir „Kvinta“. Pirmąsias dvi grupes išrinko prie ekranų buvę žiūrovai, už trečiąją balsavo vaikų komisija: Domas ir Kipras Junčos, Ieva Gražytė, Jekaterina Masalskaja ir Lukas Žavlovskis. Atlikėjų pasirodymus jie vertino keldami lenteles su balais.
Grupė „69 danguje“
Grupė „69 danguje“. / TV3 nuotr.

Vaikų sprendimu kovos dėl „Vaikų metų grupės“ nebetęs ir į „Vaikų balso 2011“ statulėlę nebepretenduos: SEL,  „Timohi“ ir „Chorų karų“ generolas „Delfinas“ Stano su vaikų studija „Džimba“.

Jau šį penktadienį, sausio 14-ąją, 19.10 val. TV3 žiūrovų laukia antrasis atrankos etapas, kuriame susirungs dar šešios grupės. Mažųjų žiūrovų teismui ir komisijos kritikai pasirengusios: YVA merginos, „Studentės“, linksmuoliai „InCulto“, „Kastaneda“, „Pikaso“ ir „Lietuvos talentų“ atradimas – „Bjelle ir Peru“.

Projekto vedėjams Neringai Čereškevičienei ir Mindaugui Stasiuliui „Vaikų balsas 2011“ – tikras iššūkis, nes vaikai čia linkę kritikuoti be užuolankų. Atviri jų pasisakymai ne vieną scenos žvaigždę verčia rausti, o patį skandalingąjį „Sel“ lyderį Egidijų Dragūną privertė net pasižadėti taisytis.

Šio penktadienio laidoje ypač daug klius YVA gražuolėms. Vaikai vienbalsiai sukritikuos seksualų jų įvaizdį: per aukštus kulniukus ir per gilias iškirptes. Koks buvo dainininkių atsakas ir kurios trys grupės toliau tęs kovą, sužinosite „Vaikų balse 2011“ sausio 14 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius