-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Po Milisandros Radzevičienės grasinimų Butnoriams prabilo jos vyras Algirdas: „Privalau pasisakyti“

Kovo pabaigoje grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina prakalbo apie sulauktus grasinimus ir kelis metus trunkantį terorą. Pasak sutuoktinių, jį patiria iš žinomos moters – kito grupės „Patruliai“ nario Algio Radzevičiaus žmonos Milisandros. Praėjus kelioms dienoms savo poziciją išsakė A.Radzevičius.
Milisandra Radzevičienė, „Patruliai“
Milisandra Radzevičienė, „Patruliai“ / Asmeninio archyvo nuotr.

Šeštadienį grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina prakalbo apie patiriamą psichologinį smurtą ir grasinimus iš kito „patrulio“ Algirdo žmonos Milisandros Radzevičienės.

Į šiuos kaltinimus žmonai sureagavęs A.Radzevičius pateikė savo poziciją. Ją išsakė socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbęs vaizdo įrašą, kurį įrašė kartu su ilgamečiu kolega Juozu Butnoriumi.

Stop kadras/Grupė „Patruliai“
Stop kadras/Grupė „Patruliai“

„Sveiki visi. Trumpai, aiškiai ir iš esmė apie situaciją, kuri paskutiniu metu sukosi aplink grupę „Patruliai“. Viešumo kaina yra skaudi – ne tik šlovė, bet ir turbūt pareiga pasiaiškinti, kai iškyla tokios situacijos. Trumpai apie įvykį – prieš kelias dienas, vieno renginio ceremonijoje, mano žmona padėjo tašką kelių metų istorijoje šmeiždama Juozo šeimą. Privalau pasisakyti aš, tai yra normalu, nes žmonėms kyla daug klausimų, kas, kaip ir kodėl. Žmonėms situacija atrodo labai keista, kaip čia mes kartu, o šeimos taip. Vienu žodžiu, privalau išreikšti savo poziciją. Aš palaikau Juozo šeimą. Žinodamas visiškai visą situaciją, bet apie tai aš tikrai nedetalizuosiu, nes vyksta procesai. Būtent jie viską ir nustatys. Grupė „Patruliai“ niekuomet nesiekė šlovės skandalais ir jos niekuomet nesieks. Tema yra iš tiesų skaudi – vyksta tyrimas. Norėdami apsaugoti savo vaikus nuo viso šito nereikalingo dėmesio, aš asmeniškai pareiškimą padarysiu tik kartą, vienintelį kartą. Prašysiu žiniasklaidos atstovų šia tema į mane nesikreipti, nes komentarų tikrai nebus. Tai bus vienintelis pranešimas. O kalbant apie mus – mano ir Juozo duetas visada buvo ir bus stiprus. Jis ir išliks, nes mūsų draugystė yra labai stipri. Mes esame partneriai ir labai labai geri draugai. Mes tiek daug laiko praleidžiame kartu ir vienas apie kitą žinome viską. Tai tvirta ir nekvestionuojama. Taigi, brangieji, šia tema mano komentarų daugiau nebus, o mes susitiksime artimiausiuose mūsų koncertuose“, – sakė Algirdas Radzevičius.

Apie tai kas vyksta

Daug kam kilo klausimų apie pastarųjų dienų įvikius. Atsakymai šiame video. #patruliai #grupepatruliai #vienybe #followers

Posted by Patruliai on Tuesday, April 2, 2024

Žmonės.lt primena, kad kovo 30-ąją grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius išplatino viešą kreipimąsi, kuriuo atskleidė, kad jau šešerius metus kenčia kito „patrulio“ Algirdo Radzevičiaus žmonos Milisandros terorą.

Pasak žinomo vyro, situacija dar labiau paaštrėjo per kovo 27-ąją vykusius „Auksinius svogūnus“. J.Butnorius teigė, renginyje su žmona sulaukęs netgi grasinimų nužudyti.

„Per „Auksinius svogūnus“ šį dalyką ji pradėjo skleisti visiems. Pradėjo skleisti, kaip nori mus nužudyti, pakasti... Paskui dar vakarėlyje tą patį darė. Beprotiškai daug žmonių man skambino ir reiškė palaikymą“, – kalbėjo J.Butnorius.

Dar atviresniu ir išsamesniu pasakojimu instagrame pasidalijo ir J.Butnoriaus žmona Gražina. Ji teigė, kad M.Radzevičienė šešerius metus jų šeimą terorizuoja savo skambučiais ir žinutėmis, o moterį socialiniuose tinkluose užblokavus, ši, anot Gražinos, susikuria kitą paskyrą ir rašo toliau.

Dėl šios situacijos portalas Žmonės.lt bandė susisiekti ir su Milisandra Radzevičiene, tačiau kol kas moteris į telefono skambučius neatsako.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba
Jei reikia pagalbos vaiko teisių klausimais
Skambinkite pagalbos telefonu 8 800 10 800 arba rašykite žinutę Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pokalbių laukelyje „Pasikalbėkime“. Pranešti apie pažeidimą galima vaiko teisių apsaugos skyriuose, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje, arba skambinti telefonu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius