15min be reklamos
05 26

Po „Rammstein“ koncerto – merginos skundas: apsauga atėmė lūpdažį, iš kitų – kremą ir net trintuką

Pirmadienį Vilniuje nugriaudėjus vokiečių roko grupės „Rammstein“ koncertui, vis dar pasigirsta ne tik liaupsių dėl puikaus šou, bet ir nusiskundimų. Su portalu Žmonės.lt susisiekusi koncerto lankytoja teigia, kad į renginį atvykusiems žiūrovams apsaugos darbuotojai neleido įsinešti net ir visiškai nepavojingų daiktų – lūpdažių, rankų kremų ir net pudros pakuotės. Anot merginos, tokie daiktai apsaugos darbuotojų buvo tiesiog išmesti, o dėl to lankytojai patyrė nuostolių.
„Rammstein“ koncertas Vingio parke
„Rammstein“ koncertas Vingio parke / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Nors nuo vokiečių grupės „Rammstein“ koncerto prabėgo jau keturios dienos, šou atgarsiai netyla iki šiol. Po renginio aidi ne tik susižavėjimo šūksniai, bet ir nerimsta kritikos bangos. Iškart po koncerto keletas renginio dalyvių skundėsi, kad apsaugos darbuotojai atėmė jų lūpdažius ir kitas kosmetikos priemones, kurios nebuvo draudžiamų įsinešti į renginį daiktų sąraše. Dėl šios priežasties koncerto lankytojai patyrė finansinių nuostolių.

Tąkart portalui Žmonės.lt susisiekus su renginį organizavusios įmonės „Live Nation Lietuva“ vadovu Aleksandru Karablikovu, jis teigė nieko apie tai negirdėjęs.

„Dėl lūpdažių nieko visiškai negaliu pakomentuoti. Visą laiką bendravom su apsaugos darbuotojais, taip pat visuomet aktyviai dalyvavo policijos pareigūnai, tad bet koks nepatenkintas žmogus tikrai galėjo į juos kreiptis. Lūpdažio atėmimas man atrodo iš fantastikos. Manau, kad tai neteisinga informacija, nes tokio mažo daikto niekas neatima, nebent tai yra lūpdažis su kažkuo. Sunkiai tikiu, kad tai įmanoma“, – Žmonės.lt tąkart sakė Aleksandras Karablikovas.

Visgi praėjus keletui dienų į A.Karablikovo išsakytas mintis sureagavo „Rammstein“ koncerte dalyvavusi Žmonės.lt skaitytoja, kuri teigia, kad realybė buvo visai kitokia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką