2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Po skyrybų I.Juciūtė vėl džiaugiasi meile: „Spontaniški sprendimai man nebūdingi, bet šįkart – kitaip“

Jau rugsėjo 9 dieną į televizijos ekranus sugrįžta gardžiausių receptų ir atviriausių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Kiekvieną šeštadienio rytą žiūrovai ir vėl sveikinsis su charizmatiškąja laidos vedėja, kulinare Ilona Juciūte, grilio meistru, virtuvės šefu Robertu Svetlausku bei kas kartą vis kitu kviestiniu svečiu.
Ilona Juciūtė
Ilona Juciūtė / TV3 nuotr.

Į eterį laida sugrįžta atsinaujinusi – ištikimus laidos žiūrovus džiugins ne tik nauja studija, bet ir pasikeitusi laidos koncepcija – pas I.Juciūtę studijoje apsilankantys svečiai turės atskleisti TOP 3 ingredientus, be kurių neįsivaizduoja savo dienos. O Ilona, juos panaudodama, turės sukurti receptą, kurį laidoje pagamins kartu su laidos svečiu. Recepto gamybą lydės atviri pokalbiai ir tikros virtuvės istorijos.

O štai Ilonos kolega, grilio guru R.Svetlauskas, žiūrovus stebins nesudėtingai pagaminamais, bet labai gardžiais grilio patiekalais savo naujoje rubrikoje „Grilio istorijos“.

Dideli pokyčiai asmeniniame gyvenime atnešė ramybę

Pokyčiai šį sezoną lydi ne tik laidos koncepciją, bet ir ilgametės jos vedėjos I.Juciūtės gyvenimą, kuriame – daugybė netikėtų posūkių.

Šie metai Ilonai buvo kaip niekad sunkūs. Po 25 metų iširo pašnekovės santuoka, teko keisti gyvenamąją vietą bei įsigyti naują būstą ir pradėti gyvenimą nuo pradžių. Tačiau šiandien ji – švytinti ir vėl spinduliuojanti pozityvumu.

„Aš ir vėl pradėjau džiaugtis gyvenimu, juoktis, šypsotis, nes pagaliau, po ilgų metų, pavyko atrasti taip ilgai siektą vidinę ramybę“, – atvirauja Ilona.

Kalbėdama I.Juciūtė nenustygsta vietoje, o nuo jos veido nedingsta šypsena. Ilona neslepia, kad šiomis dienomis gyvena laimės kupinomis emocijomis, kuriomis mielai dalijasi ir savo socialiniuose tinkluose.

„Norisi savo džiaugsmu ir pozityvumu dalintis su kitais – įkvėpti nebijoti ryžtis pokyčiams ir gyventi gyvenimą. Nors daugelis man nepritartų ir sakytų, kad laimė mėgsta tylą, tačiau aš savo laime noriu dalintis garsiai. Manau, kad laimingas žmogus yra tas, kuris savo laime dalinasi su kitais“, – įsitikinusi Ilona.

TV3 nuotr./Ilona Juciūtė
TV3 nuotr./Ilona Juciūtė

Paklausta, kaip praleido savo vasarą, Ilona sako, kad tai buvo pati gražiausia vasara jos gyvenime. Pašnekovė didžiąją dalį vasaros praleido Lietuvos pajūryje – moteris džiaugiasi, kad pavyko rasti laiko sau bei pailsėti.

„Ši vasara buvo pati gražiausia mano gyvenime. Didžiąją dalį atostogų praleidau Lietuvos pajūryje – norėjau būti arčiau dukrų, kurios šiais metais dirbo būtent ten. Šią vasarą skyriau daug laiko sau ir tikrai jaučiuosi pailsėjusi“, – atvirauja pašnekovė.

Vis dėlto moteris neslepia, jog dar visai neseniai viduje jautė stygių ir tuštumą. „Žinote, pasakysiu taip – jau kurį laiką jaučiau, kad gyvenime kažko trūksta. Atrodė turiu viską, apie ką galėjau svajoti – naujus namus, mylimą darbą, artimus draugus, dukras, kolegas, tačiau... kažkur ten, giliai viduje, jutau tuštumą“, – teigia tinklaraštininkė.

Nauji jausmai užgimė netikėtai

Šiandien, paklausta, kaip pavyko užpildyti trūkstamą spragą savo viduje, Ilona pasidalija ir kitomis džiugiomis naujienomis. „Šią vasarą viskas pasikeitė, nes sutikau žmogų, kuris tą trūkstamą dalelę manyje sugebėjo užpildyti... Dabar esu neapsakomai laiminga, nes mano širdis yra kupina meilės ir naujai užgimusiais jausmais“, – pasakoja I.Juciūtė.

Į naujus santykius laidų vedėja žengė ryžtingai, be ilgų svarstymų ir baimės: „Nebuvo nė menkiausios dvejonės. Kai atsiranda žmogus, kuris tavimi rūpinasi, tave myli ir skiria tau visą savo dėmesį, nebelieka jokios baimės“.

Pasak Ilonos, gyvenimas tuo ir žavus, kad patys geriausi dalykai nutinka tada, kada mažiausiai to tikiesi. O prisiminus pažintį su nauju mylimuoju, Ilonos veidą nušviečia didelė šypsena.

„Susipažinome per atsitiktinumą, vasaros pradžioje, kuomet jis, supainiojęs telefono numerį, visai netyčia paskambino man. Po trumpo pokalbio telefonu gavau žinutę, o pokalbiui tęsiantis, jis man pasiūlė susitikti puodeliui kavos. Kas mane pažįsta, puikiai žino, kad tokie spontaniški sprendimai man nebūdingi, bet šį kartą viskas buvo kitaip – moteriška intuicija pakuždėjo sutikti. Taigi, taip tą kavą ir geriame ligi šiol“, – pasakoja žinoma moteris.

Išsipildė dar viena svajonė

Visai neseniai I.Juciūtė įsikėlė ir į naujus, dar dažais kvepiančius namus. Šiandien ji su džiugesiu pasakoja apie troškimą virtusį realybe, tačiau su baime prisimena pirmuosius žingsnius svajonių būsto link.

„Iš pradžių buvo labai baisu. Nesu iš tų žmonių, kurie šioje srityje nusimano. Galiu sukurti naują receptą, pagaminti labai skanų pyragą, bet remontas ir namų įrenginėjimas tikrai nėra mano stiprioji pusė. Neturėjau jokio suvokimo, nežinojau jokių taisyklių ir net paprasčiausių statybinių terminų. Bet dabar galiu pasigirti praturtintu žodynu – jau žinau, ką reiškia rekuperacinė sistema, moldingai ir kiti dalykai“, – juokdamasi pasakoja Ilona.

Nepaisant kuriozinių situacijų ir didelės kantrybės pareikalavusių remontinių darbų, pašnekovė teigia, kad įsikurti pavyko puikiai. Anot Ilonos, pati jaukiausia ir mylimiausia jos namų vieta, žinoma, yra virtuvė.

„Virtuvė yra mano tvirtovė, reikalingiausia mano namų vieta. Tik čia gimsta mano naujos knygos, receptai, mezgasi pokalbiai, aidi juokas ir skamba pačios įdomiausios istorijos. Virtuvės įrengimui skyriau daugiausia savo laiko ir dėmesio, nes norėjau susikurti savo erdvę, kurioje man būtų gera būti, kurti ir leisti laiką su man artimais žmonėmis“, – pasakoja Ilona.

Žinoma moteris didžiausias savo padėkas skiria geriems draugams, virtuvės baldų profesionalams „Dom Dom Home“, kurie įgyvendino visus Ilonos norus ir užgaidas.

„Kadaise apie tokią virtuvę galėjau tik pasvajoti, bet svajonės virsta realybe – už tai esu be galo dėkinga dizainerei, kurios pasiūlymai ir idėjos pranoko visus mano lūkesčius. Džiaugiuosi visais priimtais sprendimais, kurių dėka mano virtuvė yra super šiuolaikiška, praktiška, inovatyvi, ir, kas svarbiausia, artima bei jauki mano širdžiai“, – dalijasi I.Juciūtė.

Tuo tarpu savo namų interjerą kulinarinių knygų autorė kūrė pati. Namuose dominuoja jos mėgstamos žemiškos ir neutralios spalvos, apstu dekoracinių elementų bei įvairių, skirtingų baldų. Tačiau nepaisant to, Ilona įsitikinusi, kad iš tiesų namų jaukumą jai padėjo sukurti tik vienas dalykas.

„Įsigijau baldus, dekoracijas, tačiau iki pilno užbaigtumo trūko jaukumo. O tą jaukumą padėjo sukurti, ne ką mažiau svarbus interjero elementas – užuolaidos. Didžiausi komplimentai „Domus Lumina“ komandai, kurių dėka mano namai užsipildė meile ir įgavo jaukumo“, – pasakoja I.Juciūtė.

Naujo sezono laukia su nekantrumu

Jau visai netrukus televizijos žiūrovai išvys naująjį „Virtuvės Istorijos“ sezoną, kurio pradžios su nekantrumu laukia ir pati Ilona.

„Tiesą pasakius, skaičiuoju dienas iki darbų pradžios. Savo darbą be galo myliu ir vertinu. Dirbti su pačia nuostabiausia komanda bei man brangiais draugais yra vienas malonumas. Ir visai nesvarbu, koks intensyvus laikotarpis laukia – į darbą einu kaip į šventę“, – pasakoja ji.

Anot žinomos moters, šis laidos sezonas išties bus kitoks – žiūrovai bus nustebinti ne tik įdomiais faktais, bet ir daugybe patarimų.

„Šį sezoną virtuvėje suksiuosi ir aš, tačiau ne viena, o kartu su laidos svečiais – kursiu receptus iš laidos herojų nurodytų mėgstamiausių ingredientų. Bandysime naujus skonių derinius, pasinersime į prisiminimus bei įdomius pašnekesius. Pažadu, kad kiekvienas šeštadienio rytas prasidės geros nuotaikos užtaisu ir skaniu maistu!“ – entuziastingai pasakoja Ilona.

Negirdėtos ir įtraukiančios istorijos, atviri pokalbiai apie maistą ir kulinarines patirtis bei daug gardžių receptų – naujajame „Virtuvės istorijų“ sezone, nuo rugsėjo 9 dienos, šeštadieniai, 10 val. tik per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką