2026-07-09 08:42

Po tragiškos BMW avarijos internautai naršo 19-metės praeitį: iškilo senas vaizdo įrašas

Savaitgalį įvykusi tragiška BMW avarija prikaustė visuomenės dėmesį. Po padidinamuoju internautų stiklu atsidūrė automobilį vairavusi neblaivi 19-metė Šarlotė Liman, kuri, kaip įtariama, nesuvaldžiusi transporto priemonės rėžėsi į stulpą ir pražudė du jaunuolius. Netrukus po nelaimės internautai ėmė tyrinėti merginos socialinių tinklų vaizdo įrašus.
19-metė, vairavusi BMW, avarija
19-metė, vairavusi BMW, avarija / Soc. tinklų nuotr.
Temos: 3 Vilnius BMW Avarija

Ypatingo dėmesio sulaukė vienas vaizdo įrašas, kuris jau buvo peržiūrėtas pusę milijono kartų.

Jame mergina demonstruoja itin prabangų gyvenimo būdą: matyti brangūs aksesuarai, o ekrane puikuojasi ironiškas tekstas.

„Jis paima mano telefoną galvodamas, kad ras susirašinėjimus su kitais vaikinais, bet viskas, ką jis mato, tai 900 tūkst. eurų vertės norų sąrašas“, – vaizdo įraše rašė mergina.

Soc. tinklų nuotr./Charlote Liman
Soc. tinklų nuotr./Charlote Liman

Po 19-metės vaizdo įrašais pasipylė komentarai, o juose netrūksta ir itin šiurkščių replikų.

Nusinešė dvi gyvybes

Primename, kad tragiška avarija įvyko šeštadienį, apie 4 val. 20 min. Žirmūnų gatvėje. Automobilis BMW 530e, vairuojamas 2007 metais gimusios merginos, nesuvaldytas atsitrenkė į apšvietimo stulpą. Po smūgio automobilis lūžo ir užsidegė. Kurį laiką jis degė atvira liepsna.

Per eismo įvykį žuvo du keleiviai – mergina, gimusi 2007 metais, ir vaikinas, gimęs 2005 metais. Vairuotojai nustatytas 0,58 promilės girtumas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą