Po žinios apie nėštumą – pirmas Donatos Virbilaitės pasirodymas ant raudonojo kilimo

Sekmadienio vakarą nugriaudėjo „Lietuvos balso“ finalas. Jubiliejinio – dešimtojo – sezono proga Kauno arenoje buvo nutiestas raudonasis kilimas, kuriuo žengė būrys kviestinių svečių, buvusių šou dalyvių. Ant raudonojo kilimo suspindo ir kūdikio besilaukianti dainininkė Donata Virbilaitė.
Donata Virbilaitė
Donata Virbilaitė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Sekmadienį ant jubiliejinio šou „Lietuvos balsas“ raudonojo kilimo pasirodžiusi Donata Virbilaitė nestokojo pakilių emocijų.

Pirmąkart po žinios apie nėštumą viešumoje pasirodžiusi atlikėja neslėpė savo suapvalėjusio pilvuko – mielai pozavo susirinkusiems fotografams.

Teodoro Biliūno / BNS nuotr./„Lietuvos Balso” finalo raudonas kilimas
Teodoro Biliūno / BNS nuotr./„Lietuvos Balso” finalo raudonas kilimas

D.Virbilaitė šou „Lietuvos balsas“ raudonuoju kilimu žengė ne atsitiktinai – atlikėja ir pati yra dalyvavusi šioje laidoje. 2022-aisiais D.Virbilaitė į šou „Lietuvos balsas. Kartos“ sceną žengė su savo mokinėmis Lukne ir Juste.

Donata su mylimuoju Gediminu tėvais turėtų tapti jau birželį, pranešė žurnalas „Žmonės“. Atlikėja ir muzikos studijos įkūrėja šiuo metu skaičiuoja 32 nėštumo savaitę.

„Žinia, kad birželį tapsime tėvais, mus pasiekė po atostogų Turkijoje. Dabar vis pagalvoju, kad šis tolimas kraštas, kuriame esu gyvenusi, mano istorijoje ne kartą atliko reikšmingą vaidmenį“, – naujausiame „Žmonių“ numeryje pasakoja D.Virbilaitė.

Pora jau žino ir kūdikio lytį. Abu susitarė – jei išsipildys medikų prognozės, vardą jųdviejų kūdikiui rinks Gediminas.

Donata prisipažino ir apie nėštumo sukeltus sunkumus. „Dabar jau galiu apie tai kalbėti, bet pradžia buvo nelengva“, – tikina ji.

Iki šiol apie mylimąjį neatviravusi Donata sako, kad pokyčiai asmeniniame jos gyvenime prasidėjo prieš daugiau nei dvejus metus, kai artimi draugai nutarė ją supažindinti su savo bičiuliu matininku Gediminu.

Apie draugų surengtas „piršlybas“, viešumoje nesirodantį mylimąjį, įsigytą būstą, vestuvių planus ir koks bus vaikelio vardas – šios savaitės žurnale „Žmonės“ ir Žmonės.lt prenumeratoriams: Donata Virbilaitė – atvirai apie mylimąjį ir kūdikio laukimą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką