Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 11 22, 11:12

Živilė Diawara prabilo po žinios apie sulaikymą dėl narkotikų: sako – yra šokiruota

Viešąją erdvę apskriejusi žinia, kad menų fabriko „Loftas“ bendrasavininkė Živilė Diawara dėl, kaip įtariama, narkotinių medžiagų pateko policijos akiratin ir naktį praleido areštinėje, sukėlė diskusijų bangą. Visgi iš pradžių pati verslininkė apie situaciją nepasisakė, tačiau galiausiai antradienį pateikė trumpą komentarą.
Viktoras Diawara su žmona Živile
Živilė Diawara, Viktoras Diawara / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Živilė Diawara pirmadienį, kai įvykis buvo paviešintas, portalui Žmonės.lt telefonu neatsiliepė. Antradienį ji situaciją trumpai pakomentavo portalui lrt.lt.

„Dabar nenoriu komentuoti, noriu atsigauti po visko, po šoko, po to, kas buvo uždrėbta man. <...> Nenoriu komentuoti, nenoriu pakenkti tyrimui. Manau, viską sužinosite vėliau“, – portalui lrt.lt sakė Ž.Diawara

Faktą apie verslininkės sulaikymą pirmadienį portalui 15min patvirtino Vilniaus policija. Ž.Diawara lapkričio 17 dieną nakčiai buvo uždaryta į areštinę dėl, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

„Taip, buvo toks įvykis. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR Baudžiamojo kodekso (BK) 259 straipsnio 1-ąją dalį“, – 15min komentavo Vilniaus apskrities policija.

Teigiama, kad lapkričio 17-osios vakarą sulaikyta verslininkė į laisvę išleista tik kitą dieną apie 10 val.

Pirminiais bylos duomenimis, lapkričio 17 d., apie 22 val., Vilniuje, Švitrigailos gatvėje, vidiniame namo kieme pareigūnai pastebėjo moterį (gim. 1979 m.). Ji esą įtartinai elgėsi, tad nuspręsta ją patikrinti.

Dalinės apžiūros metu jos rankinėje rasta metalinės spalvos dėžutė, kurios viduje, kaip įtariama, buvo augalinės kilmės narkotinės medžiagos likučių bei polietileninis maišelis su galimai narkotine medžiaga (įtariama, kad haliucinogeniniais grybais). Dėl radinio moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę, jai teko naktį praleisti laikino sulaikymo kameroje.

Apžiūros metu verslininkės rankinėje rasta metalinės spalvos dėžutė.

Minėtas BK straipsnis „Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti“ reglamentuoja, kad tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas, neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

„Vykstant ikiteisminiam tyrimui, daugiau informacijos kol kas negalime suteikti“, – 15min minėjo Vilniaus policijos atstovė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką