Populiarus muzikos grojaraštis šalina kūrinį „Ko tau reikia“: ragina tai padaryti ir radijo stotis

Vienas didžiausių šalies muzikos grojaraščių „M.A.M.A. TOP 40“ pirmadienį nusprendė pašalinti itin išpopuliarėjusį kūrinį „Ko tau reikia“, kurį atlieka sparčiai populiarėjantys atlikėja Adrina kartu su grupe „Hypocrite“. Tai nuspręsta padaryti sulaukus klausytojų pastabų ir atradus Rusijoje išleistą kūrinio atitikmenį „Позвони“ (liet. Paskambink), atliekamą atlikėjų DJ Smash ir Nivesta.
Adrina
Adrina / Asmeninio albumo nuotr.

„M.A.M.A. TOP 40“ – tai kas savaitę atnaujinamas lietuviškos muzikos grojaraštis pasiklausymo platformoje „Spotify“, kurio kūriniai nuskamba ir tuo pačiu pavadinimu net dešimtyje radijo stočių skambančią radijo laidą.

Pasak grojaraščio vyriausiojo redaktoriaus Eimanto Rimkaus, tai analogų neturinti situacija, kuri priverčia dar atsakingiau atrinkinėti kūrinius ir atkreipti dėmesį šalies atlikėjų kūrybą.

„Kiekvieną savaitę klausytojams siūlome muzikines naujienas ir supažindiname su populiariausiais lietuviškais kūriniais. Kūriniui „Ko tau teikia“ kopiant vis į aukštesnes grojaraščio pozicijas, neabejotinai klausytojai skyrė jam vis daugiau dėmesio. Dėl šios priežasties sulaukę pastebėjimų – ėmėme analizuoti jį. Rezultatai išties šokiravo – jau vykstant neišprovokuotam aktyviam Rusijos karui Ukrainoje, būtent priešiškoje šalyje, Rusijoje, buvo išleistas atlikėjų DJ Smash ir Nivesta kūrinys „Позвони“ (liet. Paskambink).

Asmeninio albumo nuotr./Grupė „Hypocrite“
Asmeninio albumo nuotr./Grupė „Hypocrite“

2023 metų gegužės 5 dieną atlikėja Adrina kartu su grupe „Hypocrite“ išleido lietuviškąjį atitikmenį „Ko tau reikia“. Negalime likti abejingi ir nereaguoti į susidariusią situaciją. Dėl šios priežasties ir nesulaukę autorių paaiškinimo, esame priversti užkirsti kelią šio rusiško atitikmens propagavimui ir konkuravimui su autorinėmis Lietuvos atlikėjų dainomis“, – teigia redaktorius.

Originalios dainos versija rusų kalba (DJ Smash ir Nivesta kūrinys „Позвони“ (liet. Paskambink)):

VIDEO: DJ SMASH & NIVESTA - Позвони (Премьера клипа 2022)
VIDEO: Adrina x Hypocrite - Ko Tau Reikia

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką