Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 14, 13:05

Povilas Laurinkus vaizdo įraše papasakojo, ką išties galvoja apie filmą „Kunigo naudą velniai gaudo“

Aktorių ir režisierių Povilą Laurinkų žiūrovai netrukus galės išvysti naujoje kriminalinėje komedijoje „Kunigo naudą velniai gaudo“. Visiems gerai pažįstamas iš tokių serialų kaip „Pasmerkti“, „Vyno kelias“, P.Laurinkus ir šį kartą atliks tylų, įtartinos reputacijos verslininko Aleksandro, Parankinio vaidmenį.
Povilas Laurinkus
Povilas Laurinkus / Filmo kūrėjų nuotr.

„Jis kuklus, jautrus, turintis savo nuomonę, bet bijantis ją išsakyti. Parankinis neturi kito kelio, tik kaip paklusti savo bosui Aleksandrui. Jis nenori dirbti savo darbo, geriau jam tiktų užsiimti sodininkyste ar kitais gražiais dalykais“, – apie savo vaidmenį filme pasakoja aktorius.

Šių metų lapkričio 13-ąją kino ekranus pasieksiančiame vaidybiniame filme P.Laurinkui teko pagrindinio blogiuko Aleksandro parankinio vaidmuo. „Parankiniui baisu mušti kitus, jis nenori vogti. Jis yra taip prisirišęs prie Aleksandro, kad gal net slapta galvoja, jog Aleksandras yra jo tėvas?“, – šmaikščiai klausia aktorius.

Šitas filmas yra apie mane...

Posted by KUNIGO NAUDĄ VELNIAI GAUDO on Friday, September 11, 2015

P.Laurinkus pasakoja, kad jis stengėsi įsijausti į savo personažo vidinius išgyvenimus ir juos perteikti žiūrovams: „Nors ir dažnai gaunu vaidinti neigiamus personažus, bandau juos padaryti geresniais. Juk ir realybėje turime įvairių banditų, kurie turi ir teigiamų savybių. Tą bandau ir padaryti – rasti teigiamas blogiečio savybes ir pateikti jį iš įvairių pusių“.

Kriminalinėje komedijoje „Kunigo naudą velniai gaudo“ prodiuserio kėdę užima aktorius ir Povilo kolega Mindaugas Papinigis. Nors abiems aktoriams jau teko kartu dirbti serialo „Pasmerkti“ filmavimo aikštelėje, tačiau šiame filme P. Laurinkus pirmą kartą su kolega susiduria kaip su prodiuseriu.

„Prodiuseris turi būti atsidavęs ir rūpestingas, toks Mindaugas ir yra. Visa filmo kūrybinė komanda tapo lyg šeima, kuri kartu praleido gerą laiką. Tai buvo gera patirtis trukusi vieną mėnesį“, – pripažįsta aktorius. 

Tačiau kameroms užgesus ir filmavimams pasibaigus  Povilas įsijungė savo mobilųjį telefoną ir pasakė, ką iš tiesų galvoja apie filmą. Tiksliau, apie ką šis, pagal to paties pavadinimo Žemaitės apsakymą, sukurtas filmas „Kunigo naudą velniai gaudo“ filmas yra.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką