Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Prabilo mušta ir kankinta Roma Mačiulytė: „Įkaitęs aliejus nudegino ranką ir koją“

Kankinta ir mušta dainininkė Roma Mačiulytė (57) iki šiol visko, kas nutiko per dvi praėjusio gruodžio savaites, neprisimena. Tačiau, nepaisant to, apie kasdien persekiojančius košmariškus įvykius ji jau pasiruošusi papasakoti pareigūnams.
Roma Mačiulytė
Roma Mačiulytė / Žmonės.lt nuotr.

„Buvau sutrikusi, painiojausi tame, ką iš tikrųjų prisimenu ir ką kam liepė sakyti ar pasakojo. Iki šiol daug detalių nežinau ir jos man pačiai – lyg įkyrūs neatsakyti klausimai, galintys daug ką pakeisti“, – Žmonės.lt sakė atlikėja. 

Su kauniečiu Valera R.Mačiulytė susipažino prieš maždaug trejus metus. Dainininkė buvo koncertavusi bare, kuriame dirba beveik perpus jaunesnio vyro motina. Būtent tarp pastarosios ir R.Mačiulytės užsimezgė bendravimas – moterys kelis kartus leido laiką, kepė šašlykus.

„Kartą jau lankiausi bute, kuriame gruodį nutiko tai, kas iki šiol kelia ir emocinį, ir fizinį skausmą. Tik tą sykį svečiuose pas Valera buvome jo mamos kvietimu. Aš ten vykau su draugėmis“, – sakė R.Mačiulytė. 

Valera per R.Mačiulytės pasirodymus yra talkinęs su įgarsinimu. 31 metų vyras buvo pasakojęs jai apie komplikuotus savo ir sugyventinės, su kuria augina nepilnametį vaiką, santykius. Neseniai jauna moteris mažamečio tėvą paliko. 

„Mes bendravome retai ir Valera nebuvo mano širdies draugas. Tačiau tuomet, kai istorijoje būna daug nežinomųjų, kyla daugybė klausimų bei versijų. Taip atsitiko ir šįkart“, – sako R.Mačiulytė. 

Apie tai, kaip viskas prasidėjo, ji neprisimena nieko. Dainininkė sakė iš namuose ant stalo likusių dviejų puspilnių vyno taurių supratusi, jog greičiausiai Valera buvo užsukęs pas ją į svečius. Kaip dainininkė atsirado A.Mackevičiaus gatvėje esančio namo bute, sako, neprisimenanti. Pirmas ryškūs potyris – skausmas. 

„Supratau esanti mušama. Tik nežinojau kodėl. Valera man vis kartodavo, kad kažką sulaužiau ar įžeidžiau jo tėvą. Liepė atsiprašinėti ir kompensuoti nuostolius“, – pasakojo R.Mačiulytė.

Atgavusi sąmonę moteris pasiprašė nuvežama iki namų, nes su savimi neturėjusi pinigų. Valera sutiko. Būtent tuomet R.Mačiulytė ir rado namuose ant stalo paliktas taures. Tačiau pinigų namuose nebuvo. Jų teko eiti skolintis ir pas draugus, ir pas kaimynus. Gavęs 25 eurus Valera R.Mačiulytę vėl parsivežė pas save. 

Kadangi ant R.Mačiulytės kūno jau buvo smurto žymių, moterį savo bute įkalinęs kaunietis pasakojo įvairias jų atsiradimo versijas ir vis aiškino, kad grįžti namo Romai yra nesaugu. R. Mačiulytė, sako, išgirdusi Valieros versiją: ji laiką leidusi viename Kauno bare, kur neva triukšmingai pasiautėjo; tuomet į atlikėją nusitaikė ir ją mušė kelios moterys, prie kurių vyrų dainininkė neva priekabiavo. 

„Man papasakojo, jog buvau nuvežta prie Drąseikių karjero. Ten neva buvau mušama. Paskui Valera mane rado ir parsivežė. Bet ar tai logiška versija? Jokio baro, moterų, karjero nepamenu. Tik butą, kuriame praleidau apie dvi savaites“, – sakė R.Mačiulytė. 

Atlikėjos teigimu, iš jos buvo paimtas mobilusis telefonas. Tuomet, kai Valera leisdavo atsiliepti į skambutį, liepdavo sakyti neva atlikėja svečiuose prie Drąseikių karjero. Apie tai, kad Roma sumušta nepažįstamų žmonių, vyriškis pasakojo ir savo draugams. Tačiau, pasak dainininkės, fizinius skausmus jai teko kentėti būtent A.Mackevičiaus gatvėje esančiame bute. 

„Valera kepė bulves, o aš ėjau pro šalį. Visa tai, kas buvo keptuvėje, jis sviedė į mane. Įkaitęs aliejus nudegino ir ranką, ir koją“, – prisiminė R.Mačiulytė.

Žmonės.lt nuotr./Romos Mačiulytės sužalota ranka
Žmonės.lt nuotr./Romos Mačiulytės sužalota ranka
Žmonės.lt nuotr./Romos Mačiulytės sužalota koja
Žmonės.lt nuotr./Romos Mačiulytės sužalota koja

Moteris pasakojo, kad mušdamas smurtautojas jos burną užspausdavo delnu. „Valera vieną vakarą parodė filmą, kuriame daug smurto. Muštynės, pjautynės, kankinimai... Bet to, kas vyko su manimi, net tam filme nerodė“, – patikino pašnekovė. 

R.Mačiulytė sakė, tas savaites gyvenusi baimėje, gaudavusi niuksą net už tai, kad naktį keldavosi atsigerti, o stumdymas tapo tarsi nuolatine būsena. 
„Buvau visame tame, ką išgyvenau, susipainiojusi. Vis atrodė, kad žvelgiu mirčiai į akis, o sekantis Valeros smūgis bus paskutinis... Buvo baisu“, – sakė R.Mačiulytė.

Ji teigė, bandžiusi pabėgti – neradusi batų, spruko basa, tačiau užrakintų durų raktai buvo paslėpti. 

Anot R. Mačiulytės, Valera su ja normaliai pasikalbėdavo tik ryte – vos atsibudęs jis imdavo vartoti alkoholį. Tačiau, anot dainininkės, Valera smurtavo ir blaivus, ir girtas. 

„Na, jei nebūtų buvę alkoholio, kažin, ar viskas taip vyktų. Visa Lietuva žino, kad aš mėgstu kompanijas, pasilinksminti, kad nevengiu išgerti. Tačiau to, kas nutiko, anksčiau nebuvau patyrusi. Vienas kartas buvo lemtingas. Ir nesvarbu, kad devynias dienas pas Valerą prabuvau visai nieko nevartojusi. Jis manęs iš savo namų tiesiog nebeišleido“, – sakė R.Mačiulytė. 

Pasikviesti pagalbą moteris mėgino taip pat ne kartą. Policijos pareigūnai, anot atlikėjos, į A.Mackevičiaus gatvę buvo atvykę keturis kartus, tačiau durų jiems niekas neatidarė. Tik penktąjį kartą, grasindami, kad išlauš duris, jie Valeros buvo įleisti.

Tada R.Mačiulytė ir buvo išvežta greitosios pagalbos medikų bei gydoma ligoninėje. Moteris ir dabar yra gydymo įstaigoje. Su Valera, ji teigia, nebebendravusi, tik gavo grasinančių SMS žinučių. Ar jas siuntė R.Mačiulytės minimas Valera, kol kas nenustatyta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką