Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 06 12, 14:58

Praeityje garsus atlikėjas Markas Palubenka tapo tėčiu: Baltarusijoje gimė dukra

Dainininkas Markas Palubenka (31) sulaukė džiuginančios naujienos – buvusi draugė Jelena Bohdan Baltarusijoje pagimdė dukrą.
Marko Palubenkos koncertas
Marko Palubenkos koncertas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Iš pradžių naujienomis šviežiai iškeptas tėtis pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Čia jis parašė mergaitės svorį ir ūgį.

„Birželio 10 d. aš patapau tėvu! 3550 g, 51 cm“, – žinia su draugais ir sekėjais pasidalijo M.Palubenka.

15min kalbintas M.Palubenka atskleidė, kad jau išvydo pirmąsias mergaitės nuotraukas. Ir nors dar nėra tikras, ar pavyks ją pamatyti gyvai, tačiau žinia labai džiaugiasi.

„Aš dabar ir nuotraukas pamačiau, tai esu kitoje fazėje. Iš pradžių yra, kai nieko nežinai, tas dalykas, kai toli nuo gimdymo. Man tarsi būtų kažkas pasakęs, kad dabar man reikia truputį išeiti.

Mane taip laiko mergaitės mama. O kai pamačiau ją pats, tai jaučiausi labai panašiai kaip anksčiau – gerai ir pakiliai. Nors dar nemačiau, kokios spalvos jos akys, nes užsimerkusi, bet pachotkė tikrai mano pagal tai, kaip ji guli. Na, man apskritai svarbiausia žinoti, kad viskas būtų gerai“, – apie užvaldžiusius jausmus kalbėjo M.Palubenka.

Pasiteiravus, ar jau išrinko dukrai vardą, Markas sako, kad šį klausimą spręs tik jos mama.

„Nežinau, ar būsiu prileistas prie šio nuostabaus ritualo. Tačiau viskas bus normaliai su vardo galvojimu“, – mano jis.

Visgi su drauge išsiskyręs Markas sako, kad dėl susitikimų dar nėra tikras: „Matote, dukra gimė prie vieno žmogaus, tai šiuo atveju tai yra pats svarbiausias žmogus. Jei man teks darbo, aš jį atliksiu, jei ne, tai gyvenimas tęsiasi.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką