Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Prasidėjo festivalis „Granatos Live“: į Rumšiškes suvažiavo puikiai nusiteikę melomanai

Penktadienį Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse prasidėjo muzikos ir pramogų fiesta. Jau ketvirtą kartą vykstantis festivalis „Granatos Live“ ir šįkart sutraukė minią puikiai nusiteikusių lankytojų.
Festivalis „Granatos Live 2016“
Rumšiškėse prasidėjo festivalis „Granatos Live“ / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Muzikos fiesta „Granatos Live“ prasidėjo dar ketvirtadienio vakarą. Pasiėmę laisvą dieną, iškart po darbų į festivalio teritoriją atvyko dalis svečių: ieškojo kuo geresnės vietos pasistatyti palapinę bei skubėjo į 21 valandą prasidėjusius pirmuosius koncertus.

O nuo pat penktadienio ryto į festivalį rinkosi likusi dalis žmonių, pasiruošusių tris dienas mėgautis gera muzika, įvairiausiomis pramogomis bei laiku su draugais.

Gerą nuotaiką visiems kėlė ir puikus oras – saulė beveik nepasislėpdavo už debesų.

Tad susirinkusieji traukė prie šalia esančių marių, kur jų laukė įvairiausios vandens pramogos. Kiti – gulinėjo pievose, vaikščiojo po palapinių miestelį, bendravo su šalia įsikūrusiais kaimynais.

Festivalyje iš viso – 4 skirtingos scenos, šešios dešimtys užsienio ir Lietuvos muzikantų bei grupių, kurių pasiklausyti susirinko daugiau kaip 13 tūkst. žmonių.

Šiemet „Granatų“ muzikantų sąrašas – išties įspūdingas. Į sceną lips ir dvi dienas linksmins vieni garsiausių šių laikų atlikėjų pasaulyje. Penktadienį pasirodys britų dainininkė Ella Eyre, švedų žvaigždė Fransas ir šokių muzikos talentas „Lost Frequencies“.

Iš lietuvių – Marijonas Mikutavičius, sparčiai populiarėjantis „Daddy was a Milkman“, grupė „Colors of Bubbles“, Saulius Prūsaitis ir daugelis kitų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rumšiškėse prasidėjo festivalis „Granatos Live“
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rumšiškėse prasidėjo festivalis „Granatos Live“

Šeštadienį paskutiniam festivalio šokiui kvies britų žvaigždė Jess Glynne, šokių muzikos žvaigždė Wilkinson. Taip pat – „G&G Sindikatas“, Lilas ir Innomine, „ba.“, Monika Linkytė ir kiti.

Hiphopo scenoje per dvi dienas pasirodys 13 lietuviškos hiphopo kultūros vardų: Dee&Kamy, „Dogma“, Jama&W, Ironvytas, Justicious x Lukulia, „Garazhe Nerūkoma“, „Mad Money“, Medonas, Micro One, Omerta, „Tie geresni“, „8 kambarys“, Slem.

Jaunoms grupėms skirtoje „Nescafe“ scenoje koncertuos „Kamanių šilelis“, „Kūjeliai“, „Solo ansamblis“, „Z On A“, „Sisters On Wire“, „Wolfsome“, „Lady Gothenburg“ ir kiti.

Be koncertų čia susirinkusieji mėgausis „Humoro klubo“ ir Manto Wizard šou, pokerio, tinklinio ir kitus sporto turnyrais, vandens pramogomis, rytinėmis mankštomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius