Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Prelegentai“: „Kas nuvertina mus aikštelėje – skaudžiai klysta“

Ketvirtį amžiaus skaičiuojančio ir pramogų pasaulyje gerai žinomo Vilniaus futbolo klubo „Prelegentai“ narius savaitgalį galima buvo išvysti sporto bare „O'learys“. Stilingais kostiumais pasipuošę garsūs vyrai ne tik išbandė čia esančias pramogas, bet ir išdidžiai matavosi naujus komandos rėmėjo marškinėlius.
„Prelegentai“: „Kas nuvertina mus aikštelėje – skaudžiai klysta“
„Prelegentai“: „Kas nuvertina mus aikštelėje – skaudžiai klysta“ / Organizatorių nuotr.

Iškilmingoje jų įteikimo ceremonijoje dalyvavę Martynas Starkus, Linas Zareckas, Vytaras Radzevičius ir kiti gerai žinomi „Prelegentai“ vienbalsiai tvirtino, kad futbolas iki šiol jiems yra sportas numeris vienas. Savo įvaizdį atsišviežinę naujais „O'learys“ marškinėliais „Prelegentai“ ir toliau planuoja šturmuoti futbolo turnyrus Lietuvoje bei užsienyje.

„Mūsų veikla – aktyvus laisvalaikis. Mes ne tik žaidžiame futbolą, bet ir esame aktyvūs futbolo fanai. Įkūrėme sekmadienio futbolo lygą, kuri yra geras mėgėjiško futbolo pavyzdys tarptautiniu mastu. Keliaujame žiūrėti aukščiausio lygio futbolo ir dalyvaujame turnyruose“, – pabrėžia vienas ryškiausių klubo veidų Vytaras Radzevičius.

Pasak Vytaro, kas nuvertina juos aikštėje, skaudžiai klysta. „Manau, esame viską sau įrodę kaip futbolininkai. Daugkartiniai SFL čempionai, turnyrų nugalėtojai. LFF taurės turnyre pasiekėme ketvirtfinalį eliminavę A lygos klubą Gargždų „Bangą“, – šypsosi V.Radzevičius.

Legendinis klubo narys juokiasi, kad nuotykiai yra antras „Prelegentų“ vardas. „Įsimintiniausias jų – įspūdinga pergalė Lenkijoje, Balstogėje prie Lenkijos žvaigždžių rinktinę. Tai buvo didingos rungtynės, transliuotos tiesiogiai per vieną iš Lenkijos televizijų. Mus buvo palaidoję prieš tas rungtynes, nes jų rinktinė buvo ką tik nugalėjusi Italijos žvaigždžių rinktinę. O mes nukalėme juos jų aikštėje. Sunkiai, bet nukalėme. 1:0. Tai buvo kažkas tokio! Dabar net užspaudžia gerklę“, – prisimena V.Radzevičius.

Organizatorių nuotr./„Prelegentai“: „Kas nuvertina mus aikštelėje – skaudžiai klysta“
Organizatorių nuotr./„Prelegentai“: „Kas nuvertina mus aikštelėje – skaudžiai klysta“

Vytaro bendražygio Lino Zarecko nuomone, nors klubas „Prelegentai“ solidaus amžiaus, jo nariai iki šiol džiaugiasi puikia sportine forma, sveikais kaulais bei vis atsinaujinančiu kolektyvu. „Prie klubo treniruočių prisijungia senbuvių vaikai, kurie jau tapo pilnamečiais, auga nauja karta“, – džiaugiasi L.Zareckas.

„Prelegentai“ klubo vyrų nuomone, nors futbolas Lietuvoje išgyvena ne pačius geriausius laikus, ateitį ši sporto šaka tikrai turi. „Tai pasaulinės kultūros dalis, ji negali likti nuošalėje. Vis norisi tikėti, kad dugnas jau pasiektas ir galima kilti aukštyn. Dabar futbolas yra be sienų. Daug kas stebi Europos šalių čempionatus ir aukšto lygio futbolą žino. Tai anksčiau ar vėliau privers pakeisti sistemą ir sukurs prielaidas vystytis futbolui. Leisiu sau pasakyti – kultūringa ir civilizuota šalis privalo turėti gerą futbolą. Jau nekalbant apie stadionus“, – konstatuoja Vytaras.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais