Tiesiogiai
15min be reklamos
2017 01 07, 10:36

Prie senelio kapo Radžis pirmą kartą apsilankė tik po daugiau nei metų

Daugiau nei prieš metus charizmatiškojo romų kilmės dainininko Radžio šeimą sukrėtė skaudi netektis – mirė jo mylimas senelis. Tačiau dar skaudžiau atlikėjui buvo tai, kad jis iki šiol negalėjo aplankyti jo kapo ir deramai atsisveikinti.
Radžis
Radžis / Laidos stop kadras

Balsingasis romų kilmės dainininkas Radžis prieš aštuonerius metus džiaugėsi atradęs Ukrainoje, Charkove gyvenantį senelį. Ukrainos romų baronas Viktoras Christovas atlikėjui buvo itin artimas, tačiau anūkas jo draugija džiaugėsi vos aštuonerius metus. Daugiau nei prieš metus senelis iškeliavo anapilin ir paties noru buvo palaidotas Rusijoje.

Iki šiol Radži snegalėjo aplankyti senelio kapo, mat neturėjo reikiamos vizos.

Laidos stop kadras/Radžis
Laidos stop kadras/Radžis

Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovų laukia išskirtinis siužetas. „Raudono kilimo“ laidos komanda kartu su atlikėju vyko į Ukrainą, lankėsi neseniai mirusio senelio gimtinėje ir pirmą kartą aplankė jo kapą Rusijoje.

„Jaučiu, kad jis šalia manęs, kad jis mane mato, jaučia. Jis žinojo, kad aš atvažiuoju... Gyvenimas toks, kad nespėjau pamatyti, bet šiandien mes susitikome“, – jautriai su mirusiu seneliu laidoje atsisveikins Radžis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką