Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 03 10, 14:04

Prie vairo neblaivi sulaikyta „Sveikinimų koncerto“ vedėja Regina Jokubauskaitė siūlė kyšį: „Įvyko klaiki nesąmonė“

„Sveikinimų koncerto“ vedėja Regina Jokubauskaitė (67) trečiadienio vakarą pateko į itin nemalonią situaciją – ji buvo sulaikyta neblaivi prie vairo, maža to, pareigūnams pasiūlė 500 eurų kyšį, praneša Žmonės.lt. Pati R.Jokubauskaitė sako, kad „įvyko klaiki nesąmonė“.
Regina Jokubauskaitė
Regina Jokubauskaitė / Luko Balandžio nuotr.

Reginos Jokubauskaitės vairuojamas „Opel“ automobilis sustabdytas kovo 9-ąją, apie 19 val. 10 min. Vilniuje, Mokslininkų gatvėje. 

Patruliams automobilio vairuotoja sukėlė įtarimą, todėl buvo nuspręsta patikrinti jos blaivumą. Nustatytas 2,08 prom. girtumas.

Ta suma, kurią įvardijau, neturi jokio pagrindo. Galėjau pasakyti ir 5 milijonus... Buvau ištikta šoko, neįsivaizdavau padariusi nusikaltimą.

Policija pranešė, kad R.Jokubauskaitė, siekdama išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą, patruliams siūlė 500 eurų kyšį. Moteris po apklausos paleista. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nustatytas vidutinis girtumas R.Jokubauskaitei brangiai atsieis – jai gresia piniginė bauda nuo 579 iki 868 eurų, o teisės sėsti prie automobilio vairo ji gali netekti nuo dvejų iki trejų metų.

Dėl bandymo papirkti Vilniaus kelių policijos patrulius jai gresia ir baudžiamoji atsakomybė.

R.Jokubauskaitė: „Įvyko klaiki nesąmonė“

Žmonės.lt susisiekė su ilgamete LRT darbuotoja, laidų vedėja ir filmų garsintoja, R.Jokubauskaite.

„Vakar vakare ketinau eiti miegoti. Nešiau šiukšles, atidariau mašinos dureles norėdama pasiimti daiktus, kuriuos ten palikau. Policija pagalvojo, kad aš ketinu važiuoti. Prisipažinau, kad išgėriau vyno. Nutiko nemalonus dalykas“, – Žmonės.lt pasakojo R.Jokubauskaitė.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Regina Jokubauskaitė
J.Kalinsko nuotr./Regina Jokubauskaitė

Vėliau pokalbio metu ji patikslino, kad kelis metrus automobiliu pavažiavo – norėjo jį perstatyti į geresnę vietą. 

„Pasakiau, kad namuose net durys neužrakintos, dega šviesa. Pakviečiau užeiti išgerti arbatos, bet jie pasakė, kad yra sotūs. Labai išgyvenu dėl visko. Visa virpu. Įvyko klaiki nesąmonė“, – Žmonės.lt kalbėjo ilgametė LRT darbuotoja – laidų vedėja ir filmų garsintoja. 

Paklausta apie 500 eurų kyšį, kurį pasiūlė pareigūnams, 67-erių R.Jokubauskaitė neneigė apie tai užsiminusi.

„Nusprūdo nuo liežuvio. Aš nesijaučiau kalta ir ta suma, kurią įvardijau, visai neturi jokio pagrindo. Galėjau pasakyti ir 5 milijonus... Aš jiems su šypsena sakiau „pasigailėkit, nieko blogo nepadariau, nupirkit ką nors žmonai, padovanokit ką nors“. O jie tai įvertino kaip kyšį. Nesupratau, ką darau, nesuvokiau, kad tai supras kaip kyšį. Buvau ištikta šoko, neįsivaizdavau padariusi nusikaltimą“, – aiškino R.Jokubauskaitė.

Žmonės.lt laidų vedėja tikino paprastai negerianti.. „Tiesiog nežinau, kaip išrėpliosiu iš šios situacijos“, – kalbėjo ji.

R.Jokubauskaitė bijo prarasti vairuotojo pažymėjimą. Kas savaitę važinėja aplankyti ir slaugyti ypač senyvo tėvo, taigi be automobilio to padaryti negalėtų. 

Jaudinasi ir kad karjerai incidentas pakenks: „Visą gyvenimą su meile dirbau, dariau tai, ką myliu, o dabar nežinia, kas bus. Man tai prilygtų gyvenimo pabaigai.“

„Scanpix“ nuotr./Diktorė Regina Jokubauskaitė
„Scanpix“ nuotr./Diktorė Regina Jokubauskaitė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką