Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 07, 10:48

Prodiuserio darbą pradėjęs Sasha Song: „Lovoje talentų neieškosiu“

Dainininkas ir bene sėkmingiausias Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Dima Šavrovas-Sasha Song neseniai atvertė naują savo gyvenimo puslapį. Be dainininko karjeros 28-erių metų vaikinas ėmėsi ir verslo – Vilniaus centre atidarė savo vardo džiazo klubą. Maža to, Dima yra pasiryžęs padėti atverti pramogų pasaulio duris naujiems talentams.
Dima Šavrovas
Dima Šavrovas-Sasha Song / atlikejai.com nuotr.
Temos: 1 Sasha Song

Stojęs prie naujo muzikos klubo vairo, Sasha Song iš karto ėmėsi darbų. Naujas dainininko siekis yra įnešti gaivaus vėjo gūsį į Lietuvos muzikos pasaulį. „Esu įsitikinęs, kad mūsų šaliai reikia naujų talentų, kurie iš tiesų sugebėtų dainuoti, o ne žiopčioti pagal fonogramą. Manau, tokiems pseudo atlikėjams derėtų apskritai uždrausti rodytis scenoje“, – griežtai apie kai kuriuos savo kolegas prabyla Sasha Song.

Vaikinas yra pasiryžęs dieną naktį ieškoti gabių dainininkų, kurių gyvenime karaliauja muzika. „Pasižadu kas savaitę savo džiazo klube organizuoti jaunųjų talentų perklausas. Visi, turintys gražų balsą ir sugebantys jį valdyti, galės pasirodyti scenoje ir sulaukti pagalbos. Neabejoju, kad Lietuvoje yra apstu talentingų muzikantų, tačiau jie paprasčiausiai neturi kur pasirodyti. Manau, tai yra didžiulė problema. Esu pasiryžęs ją kuo greičiau ištaisyti“, – ryžtingai nusiteikęs Sasha Song.

Pirmoji perklausa planuojama jau šią savaitę. Joje, kaip ir visose būsimose, dalyvaus ne tik pats D.Šavrovas, bet ir kiti žinomi Lietuvos muzikantai bei pramogų pasaulio ekspertai. „Noriu padėti jauniesiems talentams. Prisimenu savo karjeros pradžią. Žinau, kaip sunku žengti pirmuosius žingsnius, įsitvirtinti šou pasaulyje. Man labai trūko paramos. Todėl trokštu kitiems ištiesti pagalbos ranką. Apsisprendžiau panaudoti muzikos pasaulyje įgytas žinias prodiusuodamas kitus atlikėjus“, – atvirauja pašnekovas.

Paklaustas, pagal kokius kriterijus rinks talentus, kuriems padės kopti karjeros laiptais, Dima šypteli: „Lovoje talentų neieškosiu. Mane turės pakerėti dainininkų balsai, jų charizma ir noras siekti užsibrėžtų tikslų. Taigi, Lietuvos talentai, nuo šiol aš jūsų paslaugoms!“

Sasha Song tikisi, kad į kassavaitines perklausas jo džiazo klube susirinks įvairaus amžiaus dainininkai. „Žinoma, labiau pageidaučiau, kad ateitų pilnamečiai atlikėjai, tačiau pro duris tikrai neišstumsiu ir jaunesnių talentų“, – pabrėžia D.Šavrovas.

Kaip jaunieji talentai galės sužinoti būsimų atrankų datas? Sasha Song žada visą informaciją apie perklausas skleisti „Sasha Song Jazz Club“ internetiniame tinklalapyje, kuris jau baigiamas kurti. Taip pat savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Pokalbio pabaigoje Dima nusijuokia: „Nesu užrietęs nosies. Nuoširdžiai noriu atrasti fantastiškų balsų savininkus. Nebijokite kreiptis į mane. Aš tikrai nesikandžioju. Kuo galėsiu, tuo visiems padėsiu“, – žada D.Šavrovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką