2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

R.Kirilkino elgesys supykdė baro Šiauliuose vadovę: atšaukė naujametinį pasirodymą

Šiaulių mieste esančio viešbučio-baro direktorė sako esanti priblokšta Ruslano Kirilkino poelgio – moteris pasakoja, kad Naujųjų išvakarėse čia turėjęs koncertuoti atlikėjas pasirodymą staiga atšaukė nepateikęs normalios priežasties. Įstaigos direktorė teigia vietoj paaiškinimo sulaukusi žinutės „Žvagulis jums ten tinka labiausiai“.
Ruslanas Kirilkinas
Ruslanas Kirilkinas / TV3 ir 15min nuotr.

Į 15min redakciją kreipėsi Šiauliuose įsikūrusio viešbučio-baro „Grafaitė“ direktorė Indrė Joskaudienė, teigdama, kad gruodžio 31-ąją, Naujųjų išvakarėse, jos įstaigoje koncertą turėjo surengti žinomas atlikėjas Ruslanas Kirilkinas. Tačiau, pasak pašnekovės, nors viskas buvo sutarta, o pasirodymas išreklamuotas, iki jo likus kiek daugiau nei savaitei jis netikėtai pareiškė, kad koncertuoti nebeatvyks.

Moteris su panašia situacija teigė susidūrusi pirmą kartą – bare praeityje jau yra pasirodęs ne tik pats R.Kirilkinas, bet koncertavo ir tokie atlikėjai kaip Katažina Zvonkuvienė, Natalija Bunkė, Egidijus Sipavičius, Žilvinas Žvagulis, grupės „69 danguje“, „Du Donatai“. Indrės teigimu, nė su vienu tokių problemų neiškilo, o jei kurį koncertą ir tekdavo atšaukti, būdavo įvardijama konkreti priežastis.

„Mes visus gerbiame ir tie atlikėjai, su kuriais dirbame, tikrai žino, kad esame sąžiningi. O jis taip į veidą spjovė“, – kalbėdama su portalu 15min apmaudo neslėpė I.Joskaudienė.

Indrė pasakojo, kad jos vyrui Ruslano pasiteiravus priežasties, dėl kurios šis atsisako rengti koncertą, buvo sulaukta atsakymo „Tebūnie korona“. Tuomet pati moteris nutarė susisiekti su atlikėju.

„Paprašiau – Ruslanai, pasakykite sąžiningai, kodėl jūs nebegalite, nes mums šokas. Jūsų gerbėjai susirinko, yra pilnas baras, Naujieji metai, mes irgi norime užsidirbti, nes neaišku, gal sausį bus apriboti renginiai.

Sakiau – parašykite nuoširdžiai, kodėl negalite vykdyti įsipareigojimų, ir jūsų atvirumas padės mums nuspręsti dėl šios situacijos. Juk jei tai privatūs dalykai, ligos ar dar kas, niekas į viešumą neišeitų, liktų tik tarp mūsų“, – kalbėjo baro „Grafaitė“ direktorė.

Vis dėlto, pašnekovės teigimu, atsakymo iškart ji nesulaukė. Užtat R.Kirilkinas savo socialinių tinklų paskyrose suskubo pasidalyti žinia, kad naujametinis jo koncertas Šiauliuose atšaukiamas.

„Atsiprašau, juk mes organizuojame koncertą, o jis yra pakviestas, bet staiga paėmė ir pats paviešino“, – stebėjosi I.Joskaudienė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ruslanas Kirilkinas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ruslanas Kirilkinas

Moteris 15min pasakojo, kad dar labiau ją nustebino jau po to gautas Ruslano atsakymas – jis esą paklausęs, gal galėtų dėl koncerto dar pagalvoti iki kitos dienos.

Naujametinis vakarėlis bare vis tiek įvyks, mat, be R.Kirilkino, buvo pasamdyti dar du vedėjai-atlikėjai. Vis dėlto Ruslanas turėjo būti pagrindinė vakaro žvaigždė, tad, kaip patikino I.Joskaudienė, po jo paviešintos žinios apie atšauktą koncertą dešimt klientų, pirkusių bilietus tik dėl šio dainininko, išreiškė norą susigrąžinti pinigus.

„Tada aš jam ir rašiau – pirma viešai paskelbėte, kad koncerto nebus, o dabar, kai svečiai pradėjo atsišaukinėti, jau norite pagalvoti iki rytojaus. Tiesą sakant, tada jau nebetikėjau, kad jis atvyks – manau, būtų vėl davęs kaip su skuduru per veidą“, – svarstė baro direktorė.

Moteris prisiminė tuomet iš R.Kirilkino sulaukusi žinutės apie Žilviną Žvagulį, kurios minties iki galo nesuprato.

„Parašė, kad jam tiesiog ne nuotaika ir šiandien mano, kad nekoncertuos. O tada pridūrė: „Žvagulis jums ten tinka labiausiai.“ Nesupratau jo pasakymo – nežinau, ar čia įžeidimas, ar ką tuo norėjo pasakyti. Žodžiu, išvada tokia, kad jis karalius ir jei norės – atvažiuos, jei nenorės – neatvažiuos.

Po to dar jam parašiau, kad šiandien pas mus koncertuos Džordana, o jis niekada nebus Džordana. Tada įsižeidė ir žinute pasidalijo socialiniuose tinkluose“, – kalbėdama su 15min piktinosi I.Joskaudienė.

„Instagram“ nuotr./Baro „Grafaitė“ vadovės ir Ruslano Kirilkino susirašinėjimas
„Instagram“ nuotr./Baro „Grafaitė“ vadovės ir Ruslano Kirilkino susirašinėjimas

Indrė neslėpė, kad dėl susiklosčiusios situacijos su vyru patyrė nemažai nepatogumų – tiek finansinių, tiek moralinių: „Daliai svečių pasikeitė Naujųjų planai, o mūsų nukentėjo vardas ir dabar kai kuriems turėsime grąžinti pinigus – vis tiek sumažėjo žmonių skaičius.“

Tiesa, popierinės sutarties baras su R.Kirilkinu pasirašęs nebuvo – anot I.Joskaudienės, pasirodyti atlikėją kvietė ne pirmą kartą, nesitikėjo, kad viskas taip pasibaigs, todėl susitarimas dėl koncerto užfiksuotas tik žinutėse.

O bet kokias mintis apie bendradarbiavimą su Ruslanu ateityje Indrė patikino atmesianti: „Nors jis turi visas galimybes, balsą, išvaizdą ir surinkdavo žmones, mes dirbame su tuo, kuo pasitikime. Per penkerius metus toks atvejis – pirmas.“

Tiesa, I.Joskaudienė prisiminė, kai kartą viena žinoma atlikėja į koncertą jų bare atvyko, tačiau ant scenos pasirodė akivaizdžiai neblaivi. Šiandien ji taip pat įtraukta į „juodąjį sąrašą“.

„Mes paprasti verslininkai ir norime kokybės, ne gėdos. Mums svarbu ne tik užsidirbti, bet jaučiame ir moralinę atsakomybę“, – aiškino baro „Grafaitė“ vadovė.

Atlikėjas situacijos nekomentuoja

15min bandė prisiskambinti ir pačiam R.Kirilkinui, tačiau nesėkmingai. Susisiekti pavyko SMS žinutėmis, vis dėlto išsakyti savo pozicijos ir paaiškinti, kodėl teko atšaukti koncertą, atlikėjas nepanoro.

„Neverti jie tokios nemokamos reklamos, susilaikysiu nuo bet kokio komentaro“, – teigė Ruslanas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką