Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Radžį Amerikoje papirko blizgesys ir moterų krūtinės

„Geriau kvailas amerikonas su dirbtine šypsena, nei lietuvis susiraukusiu veidu“, – LNK laidai „Kažkas atsitiko“ prisipažino iš Amerikos grįžęs Radžis. Su laidos žurnalistais Radžis sutiko pasidalinti kelionės akimirkomis ir įspūdžiais.
Radžis Aleksandrovičius
Radžis Aleksandrovičius / I. Gelūno nuotr.

Čikagoje Radžį globojo Amerikos lietuvių šeima. Jie suteikė nakvynę, maitino, žodžiu, priėmė kaip savo sūnų. Radžis Čikagoje surengė net du grandiozinius koncertus. Salės lūžo nuo romantiškų melodijų pasiilgusių lietuvių. Amerikoje Radžį pakerėjo Holivudo žvaigždžių spindesys, Las Vegaso šviesos ir žavios merginos.

„Man tai labai patiko: viskas blizga, mergaitės vaikšto didelėmis krūtinėmis“, – džiaugėsi Radžis.

Dainininkas pasakojo, kad Amerikoje gyvenantys lietuviai atidžiai stebi įvykius Lietuvoje. Jie mato televizijos laidas ir pagrindines šalies naujienas. Lietuvių išeivius glumina nežabotas pyktis ir šmeižtas, kurio pilna žiniasklaida. Jie prisipažįsta, kad tai juos ir atgraso grįžti į gimtinę.

Kam ir kokių dovanų Amerikoje pirko Radžis, kiek kainavo naujas paauksuotas laikrodis? Ar dainininkas iš tiesų žada palikti Lietuvą, ir, prisiminęs įgytą virėjo profesiją, emigruoti į Čikagą, sužinosite pirmadienį, 20.15 per LNK
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais