Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Radžis Aleksandrovičius nukentėjo nuo ilgapirščių (papildyta sausio 1 d.)

Ilgapirščiai niekada nesirenka, kada apvogti savo auką. Vagys veikia tuomet, kai mažiausiai to tikimės. Tuo įsitikino moterų numylėtinis Radžis (23), nuo nenaudėlių nukentėjęs prieš pat „Kviečiu šokti“ finalą.
Radžis Aleksandrovičius
Radžis Aleksandrovičius / Irmanto Gelūno (15min.lt) nuotr.

Gaila pradingusių numerių

Viskas nutiko per projekto „Kviečiu šokti“ filmavimą. Radžis ruošėsi eiti į sceną, buvo šiek tiek išsiblaškęs. Staiga projekto kūrėjų paragintas kuo greičiau eiti į sceną atlikėjas tekinas išskubėjo ir paliko savo mobilųjį telefoną nesaugioje vietoje užkulisiuose. Ilgapirščiai to ir telaukė. Nenaudėliai čiupo prabangų Radžio telefoną ir dingo.

Kad pasigedo telefono, R. Aleksandrovičius suprato tik tuomet, kai vagilių pėdos jau buvo ataušusios. Beliko tik atgailauti. „Labiausiai gaila ne telefono, o jame buvusių numerių. Jų buvo tiek daug ir tokių svarbių. Tikiuosi bent jau atgauti savo telefono numerį – nenorėčiau, kad jis dar kartą pasikeistų“, – iš karto po vagystės žurnalui „Privatu + TV gidas“ kalbėjo pašnekovas.

V. Ovadnevo nuotr./Radžis ir Ana bučiuojasi
V. Ovadnevo nuotr./Radžis ir Ana bučiuojasi

Stengėsi nesisieloti

Vėliau atlikėjas prasitarė, kad telefone buvo ne tik daug svarbių numerių, bet ir asmeninių nuotraukų bei vaizdo įrašų. Ypač gaila, jog pradingo telefone buvę vaizdeliai, kuriuose Radžis įsiamžinęs su savo seneliu. „Neaišku, į kokias rankas pakliuvo visa sukaupta informacija“, – atsiduso Radžis.

Vis dėlto prieš didžiąsias žiemos šventes dainininkas stengėsi per daug nesisieloti. Kur kas svarbiau už vagių paiešką Radžiui buvo kuo geriau pasirodyti TV projekto „Kviečiu šokti“ finale, kuriam vaikinas su partnere Ana Kapustina (21) atsakingai ruošėsi. Pora kaip reikiant sublizgėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais